W dniu 7 czerwca br. w Licheniu Starym firma Grodan obchodziła 50-cio lecie działalności firmy. Wśród zaproszonych byli liczni goście z zagranicy, krajowi producenci warzyw szklarniowych oraz przedstawiciele firm branżowych.

Podczas jubileuszowej konferencji firmy Grodan licznie przybyłych gości  przywitali Wojciech Sękalski i Vincent Kuijvenhoven.

Wojciech Sękalski i Vincent Kuijvenhoven

Wykład na temat innowacyjnego narzędzia e-Gro, o korzyściach wynikających z jego korzystania przedstawili Vincent Deenen oraz Paulina Florax.

O uprawie precyzyjnej szczegółowo mówił dr Krzysztof Fatel z firmy Grodan. “Uprawa Precyzyjna, to najbardziej efektywny sposób uprawy, który koncentruje się na minimalnym wykorzystaniu nakładów, ale dla uzyskania maksymalnej wydajności.” – mówił K. Fatel.

Kolejnym i bardzo ciekawym punktem konferencji Grodan w Licheniu były wspomnienia producentów warzyw szklarniowych na temat “Jak rozwijałem swój biznes z firmą Grodan“. W panelu dyskusyjnym udział wzięli Katarzyna i Kazimierz Janas, Agnieszka i Ernest Kaźmierczak, Anna i Krzysztof Chenczke oraz Ryszard Prus, Paweł Kalicki, Tadeusz Bogdan.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Lech C.Król, gość specjalny konferencji, który jako ostatni zaprezentował ciekawy wykład pt. “Jak zbudowaliśmy markę na rynku commodity” – czyli, o tym jak powstała historia mleka Łaciate.

Lech C.Król mówił o historia mleka Łaciate

Gratulacjom i owacjom nie było końca.

Uczestnicy jubileuszowej konferencji firmy Grodan
Stanisław Zabarski, w imieniu organizatorów Dni Ogrodnika-Targi Międzynarodowe, całemu zespołowi Firmy Grodan składał serdeczne gratulacje
Paweł Kolasa, Prezes HORTICO, na ręce Wojciechowi Sękalskiemu uroczyście wręczył bukiet kwiatów składając przy tym serdeczne gratulacje i wyrazy uznania
Gratulacje złożyli również Marcin Krasoń wraz z Andrzejem Szymańskim, przedstawiciele Grupy Producentów Rozsad “Krasoń”

Z okazji Jubileuszu 50-lecia firmy Grodan składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania. Życzymy dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów – zespół portalu warzywa.pl

Więcej informacji z tego wydarzenia już wkrótce na naszym portalu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności