PIĘKNO SMAKU ma wiele kolorów – odkryj paletę DeRuiter®

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Marka DeRuiter® od wielu lat stara się spełnić oczekiwania klientów, począwszy od potrzeb producentów pomidorów po gusta konsumentów, na których stoły trafiają nasze odmiany.

Hodowcy DeRuiter® starają się, by portfolio pomidorowe każdego segmentu, również odmian mięsistych, było „pełne smaku”, gdyż to on jest jednym z ważniejszych wyznaczników powodzenia danej odmiany.

A smak może być w wielu kolorach….

KOLOR MALINOWY – to najsmaczniejszy pomidor malinowy  – Tomimaru Muchoo.

Tomimaru Muchoo

KOLOR ŻÓŁTY  – każdego roku rośnie popularność wyjątkowej, żółtej odmiany Beorange – o bardzo dużych, ciemnożółtych owocach, do upraw w profesjonalnych gospodarstwach szklarniowych. Jest to pomidor o delikatnym miąższu i bardzo dobrym smaku, jedyny taki na polskim rynku!

Beorange

KOLOR CZERWONY  – klasyczny, duży czerwony to klasyka polskiego rynku. Naszą nowością w tej kategorii jest odmiana Inspired o dużych owocach (ok. 240 g), ciemnoczerwonym kolorze miąższu i takiej samej barwy błyszczącej skórce. Inspired należy do kategorii FULLRED – czyli odmian pomidorów w portfolio DeRuiter®, które wyróżniają się wyjątkowo głębokim czerwonym kolorem w środku i na zewnątrz. To doskonały wybór dla miłośników czerwonego pomidora, zorientowanych na smak.

Inspired

Piękno smaku od De Ruiter® ma wiele kolorów. Daj mu się uwieść….

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami terenowymi oraz na stronę www.deruiterseeds.com

  

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności