yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościSpotkanie polowe w Janikowie

Spotkanie polowe w Janikowie

29 lipca br.w gospodarstwie państwa Kowalskich w miejscowości Janików odbyło się spotkanie polowe dla producentów ogórka grubobrodawkowego organizowanego przez firmy Intermag i Syngenta.

Przybyli na spotkanie producenci mogli zaznajomić się ze średniowczesną odmianą ogórka Octopus F1 firmy Syngenta, który bardzo dobrze sprawdził się w tegorocznej uprawie; dobrze znosi upalną i bezdeszczową aurę. Podczas spotkania omówiono program nawożenia pozakorzeniowego realizowanego przez firmę Intermag. Plantacja wyposażona w przewody kroplowe, za pomocą których rośliny były nawadniane i nawożone.  W fazie intensywnego zawiązywania owoców zastosowano nawóz Dropferty (NPK 5:10:34). Ponadto na plantacji ogórka zastosowano biopreparat Bactim Vigor i Bactim Fertimax. 

Więcej na łamach miesięcznika Warzywa

AW

Zdjęcia: Jan Wcisło, Intermag

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

 

Anna Wilczyńska
Anna Wilczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Studia ukończyła w zakresie Techniki Komputerowej w Gospodarce Żywnościowej, a w 2011 r. uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych. Od listopada 2011 r. pracuje jako redaktor w Wydawnictwie Plantpress. Jest autorem licznych artykułów o tematyce warzywniczej. Jej artykuły można przeczytać w czasopismach "Szklarnie Tunele Osłony", "Warzywa", "Hasło Ogrodnicze". Od września 2018 r. zajmuje się także prowadzeniem portalu Warzywa.pl
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl