Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

TSW – Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2020

15 stycznia-08:00-16 stycznia-17:00

W dniach 15-16 stycznia 2020 w centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW).

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Miejscem spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej.

Podczas jubileuszowej, X edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Przestronne stoiska dają wystawcom możliwość doskonałego zaprezentowania oferty wszystkim zwiedzającym.

Podczas TSW 2020 po raz siódmy przyznane zostaną Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.

https://www.tsw.com.pl/

Szczegóły

Start:
15 stycznia-08:00
Koniec:
16 stycznia-17:00

Miejsce

TSW Nadarzyn
al. Katowicka 62
Nadarzyn,