Bejo Zaden – Katalog odmian warzyw 2019-2020

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce nowe wydanie katalogu Bejo Zaden na sezon 2019/2020. Wydanie to obejmuje jak zwykle nowości odmianowe ale także sprawdzone
pozycje do uprawy w naszych warunkach klimatycznych.

Obecny katalog poszerzamy o sałatę, ciągle nowy gatunek w asortymencie Bejo, który pojawił się już na rynku. W sałacie polecamy Państwu różne typy i odmiany przydatne do uprawy pod osłonami ale przede wszystkim w gruncie. Coraz większa ilość odmian oznaczona jest naszym znakiem ekologicznym, co oznacza że coraz liczniejsza grupa producentów jest zainteresowana tym typem uprawy i Bejo wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw. Produkcja ekologiczna jest prawdziwym wyzwaniem dla rolników, ale też ciągle nie zaspokaja ilościowych potrzeb konsumentów zarówno w Polsce jak i w innych krajach, głównie europejskich.

Cieszymy się na spotkania z Państwem w okresie jesiennozimowym i zapraszamy na nasze Dni Otwarte, które organizujemy w poszczególnych rejonach Polski. Zapraszamy także na Dni Otwarte do Holandii, do Warmenhuizen, które zawsze odbywają się we wrześniu, w 39 tygodniu. We wszystkich sprawach związanych z produkcją naszych odmian polecamy Państwu kontakt z naszymi przedstawicielami regionalnymi. W ubiegłym roku powitaliśmy dwóch nowych kolegów w naszym zespole – Łukasza Dulębę na północy i Jakuba Sobeckiego na zachodzie Polski.

Pozostaje nam życzyć Państwu zdrowia i dobrego sezonu produkcyjnego.

Ireneusz Ruciński – Menadżer Sprzedaży
Grzegorz Pastuszka – Dyrektor Generalny

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Katalog odmian warzyw gruntowych firmy Bejo Zaden Poland jest dostępny do pobrania:

Bejo Zaden – Katalog odmian warzyw 2021-2022

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności