Enza Zaden – Katalog odmian warzyw 2019

Jest nam niezmiernie miło, przedstawić Państwu nasz katalog warzyw gruntowych. Zawarliśmy w nim informacje na temat zarówno doskonale znanych Państwu standardów, jak i nowości w naszej ofercie.

Nasze portfolio obejmuje blisko 200 odmian należących do 45 gatunków warzyw i ziół, i wciąż pracujemy nad jego poszerzeniem i uatrakcyjnieniem. Przykładem takich działań mogą być wprowadzone niedawno dwie nowe odmiany kalafiora Crossway F1 i Bielic F1, które zbierają bardzo pozytywne opinie producentów, lub dwie nowe odmiany papryki słodkiej Banckers F1 i Dragoney F1 wyróżniające się plonem, doskonałą jakością i wysoką tolerancją na choroby odglebowe. Dostrzegamy rosnące zainteresowanie uprawami ekologicznymi w Polsce.

Enza Zaden jest światowym liderem wśród dostawców ekologicznych nasion warzyw. Odmiany te hodujemy, a nasiona wytwarzamy pod marką Vitalis, zwracając szczególną uwagę na szeroki pakiet odporności umożliwiający uzyskanie zdrowych warzyw o atrakcyjnym wyglądzie i przy zachowaniu wysokiego plonu. Ponieważ zależy nam na Państwa sukcesie, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do osobistego i telefonicznego kontaktu z nami, odwiedzania naszej strony oraz fanpage’a.

Życzymy Państwu miłej lektury oraz powodzenia i sukcesów w Państwa przedsiębiorstwach i gospodarstwach.

Asortyment odmian warzyw firmy Enza Zaden znajdziecie Państwo w tym katalogu: 

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
Enza Zaden – Warzywa gruntowe

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności