yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościINNVIGO stawia na jakość i rozwój

INNVIGO stawia na jakość i rozwój

Firma INNVIGO zorganizowała 4 marca internetową konferencję prasową, podsumowującą kolejny, już szósty rok działalności i osiągnięte do tej pory sukcesy, a także będącą okazją do zaprezentowania nowości i rekomendacji na rozpoczynający się sezon.

„Aby produkować preparaty wysokiej jakości, korzystamy z najlepszych surowców i współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami. Budujemy relacje z rolnikami, wsłuchujemy się w ich potrzeby” – mówił podczas spotkania Krzysztof Golec, Prezes Zarządu.

Historia INNVIGO rozpoczęła się 27 stycznia 2015 roku – od kilku produktów i odważnych, ambitnych planów, aby oferować polskim producentom rolnym skuteczne środki ochrony roślin w korzystnych, konkurencyjnych cenach, a dzięki temu osiągnąć status jednego z 5 czołowych dostawców specjalistycznej chemii dla rolnictwa. Po 6 latach obecności na rynku firma ma w portfolio ponad 50 produktów, w tym pełne technologie ochrony najważniejszych upraw rolnych i unikalne preparaty wieloskładnikowe.

INNVIGO wciąż poszerza swoją ofertę dla rolnictwa, a także do upraw sadowniczych i warzywniczych. Wzmacnia też obecność na rynkach międzynarodowych – obecnie prowadzi sprzedaż w 12 krajach, m.in. w Czechach, na Węgrzech, w Belgii i we Włoszech, ma zarejestrowane produkty w kolejnych 5 krajach i kontynuuje ekspansję w różnych częściach świata.

INNVIGO: jakość, zaufanie i dobre relacje

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Naszym celem było zdobycie rynku za sprawą jakości oferty i serwisu. Liczby, które po 6 latach możemy zaprezentować, dowodzą, że te założenia i aspiracje były słuszne. Dzisiaj mamy 54 unikalne produkty, w tym 28 herbicydów, 14 fungicydów, 4 zaprawy nasienne, 3 insektycydy, 3 regulatory wzrostu, preparat FruitSmart 3,3 VP do przechowywania owoców, a także adiuwant. Środki INNVIGO są stosowane na ponad 10 mln ha. Nasza sprzedaż osiągnęła wartość około 400 mln zł, w tym ok. 25% na rynkach zagranicznych. Wchodzimy w drugą fazę rozwoju firmy i wprowadzamy preparaty wieloskładnikowe, które stanowią bardzo ważną część naszej oferty. Są to: Fundamentum 700 WG, Galaxo 150 WG, Metodus 650 WG, Mezonir 340 WG, Kier 450 SC, AsPik 250 EC. – powiedział Krzysztof Golec, Prezes Zarządu, rozpoczynając spotkanie z dziennikarzami z mediów branżowych. – Aby produkować preparaty wysokiej jakości, korzystamy z najlepszych surowców i współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami. Mamy świadomość, że jest to ważne dla naszych klientów. Budujemy relacje z rolnikami, wsłuchujemy się w ich potrzeby. To właśnie klienci, którzy sięgają po naszą ofertę, zainspirowali nas do stworzenia kampanii #wybieramINNVIGO.

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem oferty produktowej INNVIGO zmienia strukturę i powiększa zespół, który obecnie liczy ponad 50 osób. W firmie powstały dwa nowe piony, odpowiedzialne za wsparcie sprzedaży detalicznej oraz za doradztwo dla gospodarstw. Nową strukturę działu sprzedaży zaprezentował Robert Smorawski, który dołączył do Zarządu jako Wiceprezes ds. sprzedaży. Natomiast osiągnięcia i plany w związku z dalszą ekspansją zagraniczną przedstawił Wiceprezes Jacek Zawadzki.

Nowości, rekomendacje i plany

Kolejna część konferencji dotyczyła oferty środków do głównych upraw rolnych: zbóż, rzepaku i kukurydzy – produkty i rekomendacje na nadchodzący sezon przedstawili: Marcin Bystroński, Menedżer ds. upraw rolniczych, Jacek Dorna, Menedżer produktów – zaprawy nasienne, Marcin Kanownik, Menedżer ds. upraw rolniczych.

Rozrastającym się segmentem są również środki przeznaczone do ochrony sadów i upraw warzywniczych. Dotychczas grupa ta liczyła 7 fungicydów, 6 herbicydów, 2 insektycydy i regulator. Tegorocznymi nowościami są preparaty Ozzi 750 WG (cyprodynil), zarejestrowany także do zwalczania parcha w sadach, oraz Puenta 62,5 WG (cyprodynil, fludioksonil) – zarówno do ochrony przed szarą pleśnią w truskawkach i malinach, jak i przeciw chorobom grzybowym w uprawach warzywniczych.

Firma INNVIGO planuje w najbliższym czasie poszerzanie zakresu rejestracji obecnych już na rynku produktów oraz wprowadzenie 3 nowych preparatów: graminicydu, trójskładnikowego herbicydu do kukurydzy i trójskładnikowego fungicydu sadowniczego przeciw chorobom przechowalniczym. W długoterminowej perspektywie plany obejmują wprowadzenie ok. 20 nowych produktów w ciągu kolejnych 3 lat.

Źródło: materiały prasowe INNVIGO

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl