yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościUPL ogłasza długoterminową współpracę z FMC Corporation

UPL ogłasza długoterminową współpracę z FMC Corporation

Firma UPL Ltd. ogłosiła długoterminową współpracę strategiczną z FMC Corporation, globalnym dostawcą rozwiązań dla rolnictwa. Umowa zapewnia firmie UPL dostęp do substancji aktywnej (s.a.) Rynaxypyr®, wiodącego środka owadobójczego firmy FMC, na kluczowych rynkach przed wygaśnięciem patentu s.a.

Zgodnie z umową, UPL będzie pobierać opłaty za produkcję i dostawy produktów z substancją czynną Rynaxypyr® do FMC w Indiach, a FMC dostarczy składnik aktywny dla UPL w zależności od rynków. Umowa dodaje kluczowy dla portfolio UPL produkt. Jak informuje Jai Shroff, dyrektor generalny UPL na świecie: „Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z FMC w związku z tą obopólnie korzystną umową. Współpraca jasno pokazuje nasze zaangażowanie w działanie OpenAgTM, jakim jest stworzenie sieci rolniczej, która zapewni wszystkim zrównoważony rozwój”.

Wczesny dostęp do s.a. Rynaxypyr® na kluczowych rynkach pozwala firmie UPL zapewnić rolnikom bardziej zrównoważony wybór produktów” – powiedział Diego Casanello, dyrektor operacyjny UPL. „Umowa ta umożliwia nam dodanie nowego kluczowego składnika aktywnego do naszego portfolio i opracowanie nowej grupy innowacyjnych, wartościowych rozwiązań dla rolników”. „Cieszymy się, że możemy zaangażować się w tę strategiczną relację z UPL, dodając nowego globalnego partnera do naszej strategii rozwoju diamidów” – poinformował Mark Douglas, prezes i dyrektor generalny FMC. „Jest to ważna współpraca dla FMC, która pomoże dotrzeć technologii diamidów do różnych obszarów geograficznych i różnego typu upraw”. “Firma FMC kontynuowała znaczny wzrost produkcji diamidów od czasu ich nabycia pod koniec 2017 r., osiągając dwucyfrowy wzrost rok do roku. W 2020 roku prognozujemy, że franczyza diamidów będzie nadal rosła powyżej norm rynkowych, a nasi partnerzy strategiczni są ważnym elementem tego wzrostu”.

Rynaxypyr® jest uważany za środek ochrony roślin o zmniejszonym ryzyku ze względu na korzystny profil toksykologiczny i środowiskowy. Jest to przydatne narzędzie do ochrony przed szkodnikami w integrowanych programach ochrony. Daje rolnikom możliwość wdrażania zrównoważonych rozwiązań, wpisując się w misję UPL, aby każdy produkt żywnościowy był bardziej zrównoważony.

Źródło: materiały prasowe

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl