yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
NawożenieDużo o kapustach i nie tylko... Łęczyca 2020

Dużo o kapustach i nie tylko… Łęczyca 2020

Partner materiału: SAKATA oraz AZELIS

Dużo o kapustach i nie tylko… Łęczyca 2020 – to finał doświadczenia prowadzonego w gospodarstwie Przemysława Świerczyńskiego w Topoli Królewskiej. Pomysłodawcą tego wydarzania była Hurtownia Ogrodnicza Działek, firma Sakata oraz Azelis, a współorganizatorami: Agraplant, Agro Smart Lab, FMC, Grupa Mularski, Polsad. Prezentujemy jak wyglądała oferta odmian z portfolio Sakata –  kapust: głowiastych, płaskich i włoskich, a także ciekawych odmian brokułów. Prelegenci informują o zastosowanych w tej uprawie nawozach – zarówno doglebowych jak i dolistnych. Nie zabrakło porad dotyczących ochrony roślin, zwłaszcza możliwości zabezpieczania rozsady przed śmietką. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentowane podczas spotkania ciągniki marki Kubota, które przedstawiła firma Polsad.

 

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl