Mrożone brokuły i nie tylko… Co ma znaczenie w uprawie warzyw i owoców do mrożenia? Przemysław Ciesielski, CK Frost [VIDEO]

Tym razem przyjrzymy się branży mrożonych warzyw i owoców, a konkretnie firmie CK Frost, która mieści się w Śmiłowicach (woj. kujawsko-pomorskie). Jakie gatunki skupuje firma? Skąd je pozyskuje? Na co powinni zwrócić uwagę producenci, którzy chcą współpracować z zakładem? Jakie są perspektywy na przyszłość? Na te i na inne pytania odpowie Przemysław Ciesielski. 

Firma CK Frost, nieprzerwanie współpracując z krajowymi producentami, działa na rynku już kilkanaście lat. Dominującym i zarazem najważniejszym produktem w CK Frost, jak informuje Przemysław Ciesielski, pozostają brokuły. Na rynku jest jednak dość duża konkurencja, a uprawa owego warzywa staje się coraz trudniejsza. Szansą dla polskich producentów jest jakość. Jakość, której brakuje w przypadku towaru z zagranicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności