yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
PolecaneProducenci cebuli i handlowcy mają nową aplikację

Producenci cebuli i handlowcy mają nową aplikację

Aplikacja została tak zaprojektowana, aby ułatwić kontakt, a co za tym idzie usprawnić handel cebulą. Jednak, jak podkreślają pomysłodawcy, zaletą mobilnej aplikacji jest także dostęp do informacji na temat sytuacji rynkowej.

Producenci ‘wystawiają’ swoją ofertę (ilość, rodzaj towaru) wskazując na miejsce zakupu (widoczne na mapie). Ale mogą dołączać do niej także inne informacje jak np. rodzaj posiadanych certyfikatów. Odbiorcy cebuli otrzymują powiadomienia w pierwszej kolejności o ofertach najbliżej nich, mogą przeglądać mapę ofert i wybrać dostawcę z konkretnego regionu.
Onion Today przedstawia także dane zebrane przez stowarzyszenie Holland Onion Association o przeprowadzonych transakcjach, uzyskanych cenach. Producenci mogą dzięki niej szybko kontaktować się ze swoimi sąsiadami-producentami np. w celu odsprzedaży partii towaru. Aplikacja posiada funkcję nawigacji (ułatwia dotarcie do dostawcy/odbiorcy). Możliwe jest także filtrowanie informacji w celu wybrania np. wszystkich aktualnych ofert cebuli czerwonej, dymki itp.
Obecnie Onion Today jest bezpłatna przez pierwszy miesiąc, następnie użytkownik płaci za podstawową wersję 6 euro miesięcznie. Wersja pełna kosztuje 12 euro miesięcznie.
Źródło: oniontoday, freshplaza,

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl