yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościWspieramy, jesteśmy z Wami!

Wspieramy, jesteśmy z Wami!

Z niepokojem oglądamy i czytamy wiadomości, bezpośrednie transmisje telewizyjne. Nasi pracownicy, czy po prostu znajomi pochodzący z Ukrainy, stali się ofiarami bezsensownej wojny. Jesteśmy całym sercem z Wami.

Trudno zmierzyć się z dramatyczną  sytuacją u naszych sąsiadów. Wszyscy jesteśmy pełni obaw o to co się dalej wydarzy na Ukrainie. Odwiedzając wczoraj jedno z gospodarstw warzywniczych, gdzie duża cześć pracowników pochodzi z Ukrainy, widzieliśmy jak bardzo trudne i często dramatyczne to dla nich godziny. To osoby, które zostawiły swoje rodziny gdzieś w objętej wojną  Ukrainie. Dziś warto otoczyć ich opieką, wsparciem i pomocą.

Przypominamy, że w czwartek prezydent Ukrainy podpisał dekret o powszechnej mobilizacji. Mężczyźni w wieku 18-60 lat mają zakaz opuszczania kraju. Być może, będzie także nakaz, by mężczyźni w tym wieku wracali do kraju. To dla nich bardzo trudna sytuacja, jak sami mówią: „jesteśmy przerażeni, nie wiemy co się jutro tam wydarzy”.

Trudno cokolwiek więcej napisać. Każdy zastanawia się jak teraz możemy pomóc. Dziś nie patrzymy na Ukraińców tylko jako na naszych pracowników przed wszystkich widzimy w nich ludzi, którzy potrzebują wsparcia! Jeżeli macie taką możliwość choćby przez wcześniejsze zaproszenie i przyjęcie ich do swoich gospodarstw – pomóżcie w ten sposób!

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl