Agrounia stworzy bazarowy DRIVE-THRU

Z inicjatywy Agrounii, a konkretnie Michała Kołodziejczaka, konsumenci w każdej gminie mają mieć dostęp do nowoczesnego bazaru, gdzie nie będzie potrzeby opuszczania samochodu, tak jak w popularnych sieciach barów szybkiej obsługi.

Jak informuje Agrounia, zostanie stworzony bazarowy DRIVE-THRU, gdzie klient będzie miał możliwość nabyć towar na bazarze bez konieczności opuszczania samochodu. Wszystko ma działać tak samo jak w popularnych barach szybkiej obsługi, takich jak McDonald’s.

– Chcemy na poważnie wziąć się za unowocześnianie bazarów. Ta forma handlu musi się zmieniać, bo inaczej za 5 lat przejdzie do historii, a zostaną bezduszne supermarkety (które dyktują ceny, kupują często zagraniczne warzywa, sprzedają nieświeże, ich transport truje nasze środowisko) – czytamy na Facebooku Agrounii.

Zarazem Agrounia zaznacza, że na każdym bazarze będzie znajdować się toaleta, dach przed deszczem i słońcem a także parking dla klientów. Całość zostanie dopełniona poprzez paczkomaty-lodówki oraz bazarową aplikację, która umożliwi obsługę tego wszystkiego.

Pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem. A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: Facebook Agrounia

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. Krajowa młoda kapusta w marketach
  2. Ciągnik rolniczy

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności