yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościAktualne ceny na Broniszach. Po ile jest kapusta biała, czerwona i pekińska?...

Aktualne ceny na Broniszach. Po ile jest kapusta biała, czerwona i pekińska? [15.03.2024]

Ceny kapusty białej i czerwonej pozostają na zbliżonym poziomie. W przypadku kapusty pekińskiej duże znaczenie ma kolor. Jak przedstawiają się aktualne ceny na rynku hurtowym w Broniszach?

Ceny kapusty białej i czerwonej na Broniszach

Jak aktualnie przedstawiają się ceny kapusty na rynku hurtowym w podwarszawskich Broniszach? W przypadku kapusty białej stawki pozostają obecnie na niezmiennym poziomie. Producenci wciąż mogą spodziewać się stawek, które najczęściej przedstawiają się na poziomie 1,00-1,10 zł za kilogram. Na ten moment nikt nie przewiduje tu zmian.

Co z kapustą czerwoną? Kapusta czerwona pozostaje droższa niż kapusta biała. Krajowi producenci mogą liczyć na ceny rzędu 1,80-2,20 zł za kilogram. Wiele zależy tu od jakości i ilości, którą zainteresowany jest odbiorca. W sprzedaży detalicznej stawki pozostają oczywiście nieco wyższe. Wskazany pułap cenowy odnosi się tylko do rynku na Broniszach.

Co z kapustą pekińską?

W przypadku kapusty pekińskiej ceny są przede wszystkim uzależnione od koloru. Najmniej atrakcyjne dla odbiorców są sztuki o jasnym zabarwieniu. Tutaj można spodziewać się stawek rzędu 3,50 zł za kilogram w hurcie. Kapusta pekińska wybarwiona na zielono jest sprzedawana nieco drożej, a konkretnie za 4,00 zł za kilogram. Najwyższych stawek można spodziewać się w przypadku kapusty pakowanej po sześć sztuk, gdzie jakość jest bardzo wysoka. W sprzedaży detalicznej taki towar osiąga ceny na poziomie 5,00 zł za kilogram.

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl