yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
InneBIOContracting w Nadarzynie

BIOContracting w Nadarzynie

Od 18 do 20 maja w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się druga edycja Targów BIOContracting. Impreza była skierowana do producentów żywności ekologicznej, a także właścicieli sklepów, hurtowni czy restauracji zainteresowanych certyfikowanymi produktami. Organizatorzy targów podkreślali, że stawiają wyłącznie na produkty posiadające certyfikat ekologiczny.

Szeroką gamę produktów ekologicznych można było zobaczyć m.in. na stoiskach firm: Bio Planet, Eko Wital czy Symbio. Duży wybór soków z warzyw i owoców można było skosztować na stoisku firmy Bio Food z Ciechocina. Dary Natury z Korycina prezentowały szeroki wybór przypraw i ziół. Na stoisku przygotowanym przez firmę Owocowy Dom można był spróbować ekologicznych powideł i konfitur, a także soków. Bogatą ofertę przetworów i dań gotowych (np. bigos wegański czy żurek bezglutenowy) z warzyw ekologicznych prezentowano na stoisku firmy Farma Świętokrzyska. A ciekawe smakowo kiszone warzywa oferowano np. Gospodarstwo Ekologiczne Sątyrz. Ponadto prezentowano ekologiczne opakowania. Okazałe stoisko przygotowała firma Agro-Sorb Polskie Aminokwasy – producent biostymulatorów wzrostu oraz biostymulujących nawozów na bazie wolnych aminokwasów L-alfa, powstałych w opatentowanej technologii L-Amino+® do wszystkich rodzajów upraw. Produkty te wzmacniają rośliny, dzięki czemu łatwiej znoszą stresowe warunki uprawy.

W hali, w której zorganizowano targi Bio Contracting odbywały się również targi sportowe – Go Active Show. Jak zapewniali organizatorzy to wspólne spotkanie klientów lubiących sport i zdrowy styl życia z producentami i firmami oferującymi zdrowe produkty było okazją do nawiązania nowych ciekawych kontaktów biznesowych.

Tekst i fot. Aleksandra Andrzejewska

 

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl