yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
RynekCentrum Handlowe Rijk Zwaan w Berlinie

Centrum Handlowe Rijk Zwaan w Berlinie

Rijk Zwaan oficjalnie otworzył Centrum Handlowe w Berlinie. Jest ono następnym krokiem firmy w zakresie dalszej poprawy usług dla sprzedawców detalicznych i określania odpowiednich priorytetów dla programów hodowlanych firmy.


Przed wprowadzeniem na rynek nowości firma dąży do określenia optymalnego pozycjonowania swoich produktów. – Razem z naszymi partnerami coraz częściej dyskutujemy na takie tematy, jak planowanie asortymentowe, pakowanie i prezentacja na półce – mówi Jörg Werner, menedżer ds. rozwoju firmy. -Nasze nowe Centrum Handlowe pomoże nam jeszcze bardziej sprofesjonalizować ten proces.

 

Centrum Handlowe jest wyposażone w najnowocześniejsze technologie, jak na przykład okulary śledzące ruch gałki ocznej (por. fot.) – pomaga to monitorować, co przyciąga uwagę konsumentów podczas robienia zakupów. -Narzędzia takie są już stosowane regularnie w innych kategoriach produktów, ale są stosunkowo nowe w naszej branży- mówi J. Werner. – W połączeniu z rozmowami indywidualnymi i grupowymi mamy teraz wszystko, czego potrzebujemy, aby zbadać i przeanalizować zachowanie konsumentów. Ponadto lokalizacja oferuje pracownikom Rijk Zwaan i partnerom nieograniczone możliwości organizowania wszelkiego rodzaju szkoleń i wydarzeń inspirujących “.

 

za: rijkzwaan.com

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl