yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościCeny pomidorów znów kierują się w dół. Ile kosztuje kilogram w lipcu...

Ceny pomidorów znów kierują się w dół. Ile kosztuje kilogram w lipcu 2024 roku? [02.07.2024]

Ceny pomidorów na rynku hurtowym w Broniszach kierują się w dół. Ilość towaru jest wysoka, a kupców brakuje. Ile kosztuje kilogram w hurcie? Sprawdź ceny pomidorów czerwonych i malinowych w lipcu 2024 roku. 

Ilość odbiorców na rynku hurtowym w Broniszach, wraz z rozpoczęciem wakacji, spadła. Odczuli to również producenci pomidorów. Szans upatrują oni w zwiększonym zapotrzebowaniu hurtowni w regionach Pomorza.

W ramach przypomnienia, w dniu 26.06.2024 ceny pomidorów malinowych i czerwonych w tzw. „dużym hurcie” przedstawiały się na poziomie około 4,50 zł/kg. Aktualnie wskazany pułap jest nieosiągalny dla producentów.

Aktualne ceny pomidorów na Broniszach

Aktualne ceny pomidorów malinowych na podwarszawskim rynku hurtowym w Broniszach zaczynają się już od 3,33 zł/kg, czyli 20,00 zł za 6 kg karton. Tyczy się to towaru w nieco mniejszym kalibrze, który sprzedawany jest w hurcie.

Nieco wyższych stawek można spodziewać się za pomidory malinowe najwyższej jakości. Odbiorcy wymagają w tym przypadku dużych sztuk, które nie posiadają wad skórki. W sprzedaży hurtowej taki towar kosztuje 4,00 zł/kg (24,00 zł za 6 kg karton).

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

W detalu pomidory malinowe są wprawdzie sprzedawane w cenie około 5,00 zł/kg, czyli 30,00 zł za 6 kg karton, ale nie zdarza się to często. W tym przypadku towar trafia zwykle do warszawskich kupców i prezentuje najwyższą jakość.

W przypadku pomidorów czerwonych stawki w sprzedaży hurtowej są delikatnie niższe. Nieosiągalne pozostają również wyższe ceny w detalu, gdzie za pomidory malinowe można oczekiwać 5,00 zł/kg. Tutaj maksymalny pułap to 4,33-4,66 zł/kg.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl