yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościCeny rzodkiewki 2024. Ile za pęczek?

Ceny rzodkiewki 2024. Ile za pęczek?

Przedstawiamy ceny krajowej rzodkiewki w połowie czerwca 2024 roku. Ile kosztuje pęczek w hurcie? Sprawdź aktualne na dzień 12.06.2024 ceny polskiej rzodkiewki na rynku hurtowym w Broniszach.

Aktualne ceny rzodkiewki na Broniszach

Obecnie, czyli w dniu 12.06.2024, producenci za pęczek rzodkiewki otrzymają około 2,00 zł. Dotyczy to jednak sprzedaży “na skrzynki”, a więc sprzedaży detalicznej. Niemniej, cena utrzymuje się w tym przypadku na stałym poziomie. Zarazem, pozostaje zdecydowanie wyższa niż ta, którą notowano w połowie kwietnia, kiedy stawki powinny być bardziej satysfakcjonujące z uwagi na wczesną porę. W sprzedaży hurtowej ceny są nieco niższe. Aktualnie na rynku hurtowym w Broniszach zaczynają się bowiem od 1,20-1,30 zł/pęczek.

Sezon nie zaczął się dobrze. Jakie ceny były w kwietniu?

Producenci już od początku sezonu mierzyli się dość dużymi wahaniami cen rzodkiewki. Szybszy start wegetacji i sprzyjające wzrostowi roślin warunki pogodowe spowodowały, że ilość towaru na rynku drastycznie się zwiększyła.

Ceny krajowej rzodkiewki na Broniszach w połowie kwietnia wynosiły nawet 1,10-1,20 zł/pęczek. Stawki te dotyczyły ilości hurtowych towaru pozbawionego wad jakościowych. Słaby popyt spowodowany był w tym czasie znaczącym ochłodzeniem.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl