yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościDruga edycja kampanii "Moc Polskich Warzyw" 2021

Druga edycja kampanii “Moc Polskich Warzyw” 2021

“Moc Polskich Warzyw” to kampania, która powstała z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Obok ZPPRP, które koordynuje program, udział w kampanii biorą: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami, Stowarzyszenie Malinowy Król, Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych oraz Stowarzyszenie Czosnek Galicyjski.

Za nami druga odsłona kampanii „Moc Polskich Warzyw”, która ponownie ukierunkowana jest na działania informacyjne mające na celu wzrost zaufania do polskich warzyw i ich lokalnych producentów.

Dobra komunikacja oraz pokazywanie tego, co jest smaczne i zdrowe powoduje, że w przyszłości zwiększy się uznanie dla producentów, dla ich produkcji oraz uznanie dla krajowego pomidora. Pomidory lubią towarzystwo innych warzyw, wtedy są jeszcze smaczniejsze i zdrowsze. Wspaniałe bogactwo smaku ukryte jest w polskich warzywach. Kupujmy polskie pomidory i zdrowo się odżywiajmy – mówi Łukasz Gwizdała, ze Stowarzyszenia Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami.

Film i montaż: Justyna Dobrosz, sad24

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl