yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
Aktualności"Gorzki" smak inflacji odbija się na producentach warzyw

“Gorzki” smak inflacji odbija się na producentach warzyw

Temat inflacji jest na ustach wszystkich, w wyniku czego konsumpcja ogórków daje niektórym nabywcom gorzki posmak. Obecna sytuacja i wyzwania stojące przed producentami warzyw są słabo rozumiane przez konsumentów.

Inflacja i drożejące produkty w sklepach – to temat, który nie cichnie w sieci internetowej. W Niemczech konsumenci dają upust swojej frustracji zwłaszcza w mediach społecznościowych, zwracając uwagę na ceny warzyw, które zwłaszcza w ostatnim czasie dynamicznie wzrosły.

Jeden z użytkowników Tiktok’a z Hamburga, który tak skomentował cenę ogórków w cenie 3,29 euro za sztukę w supermarkecie: „Wkrótce trzeba wygrać na loterii, żeby zrobić sałatkę”. Wcześniej na Twitterze było zbiorowe oburzenie, ponieważ użytkownik widział warzywa po 1,89 euro za sztukę w dyskoncie. Czy wcześniej były moczone w złocie?” to tylko jedna z wielu reakcji. Wydaje się, że obecna sytuacja i wyzwania stojące przed producentami są słabo rozumiane przez konsumentów. Naturalne jest, że ceny warzyw będą rosły, a to za sprawą rosnących kosztów produkcji.

Źródło: fruchthandel.de

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl