yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościLosy francuskiej sieci Carrefour pod znakiem zapytania

Losy francuskiej sieci Carrefour pod znakiem zapytania

Czeka nas spore zamieszanie na rynku. Dlaczego? Jedna z największych cieci handlowych Carrefour wycofuje się z Polski. Losy 900 punktów Carrefour Polska to teraz najważniejszy temat, jeśli chodzi o branżowe dyskusje.

W ostatnich dniach dużo się słyszy o losach sieci Carrefour Polska, jednej z największych sieci handlowych na świecie. Francuzi chcą się wycofać z polskiego rynku. Jak pisze Money.pl – Polska nie jest wielkim rynkiem dla Carrefoura. Zarówno pod względem liczby potencjalnych klientów, jak i jeśli chodzi o ich siłę nabywczą. Jeśli więc nie może u nas być numerem jeden czy dwa, postanowiła nas sobie odpuścić. Są atrakcyjniejsze rynki. Ostatnio firma koncentruje się na przykład na Brazylii, gdzie przejęła markety Makro.

Kto teraz wykupi wszystkie sklepy Carrefour? Czy jest możliwa sprzedaż wszystkich sklepów w całości? raczej wydaje się to wątpliwe,m.in. ze względu na zagęszczenie sklepów Carrefour na rynku. Potencjalny nabywca miałby po takim przejęciu problem z kanibalizacją własnych placówek. Duże szanse na zakup ma sieć Biedronka. No chyba, że do Polski chciałby wejść jakiś nowy gracz handlowy?

Źródło: money.pl

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl