yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościNa Broniszach tylko rosół z makaronem trzyma stałą cenę. Aktualne ceny fasolki...

Na Broniszach tylko rosół z makaronem trzyma stałą cenę. Aktualne ceny fasolki szparagowej

Aktualne ceny fasolki szparagowej – wszystko zależy od ilości towaru w danym dniu, a nawet godzinie. Na rynku w Broniszach zakres stawek jest dość szeroki. Sprawdziliśmy, jakie są ceny fasolki szparagowej w lipcu 2024. 

W przypadku fasolki szparagowej sytuacja na rynku hurtowym w Broniszach pozostaje dość zmienna. Wszystko zależy bowiem o ilości towaru w danym momencie dnia, a nawet w danej godzinie. Zdarza się, że na placu jest wielu producentów i wówczas cena znacząco spada. Tylko, gdy podaż jest nieco niższa stawki kierują się w górę.

Aktualne ceny fasolki szparagowej na Broniszach

Ile kosztuje fasolka szparagowa na rynku w Broniszach w lipcu 2024 roku? W zależności od podaży ceny fasolki szparagowej na początku lipca utrzymują się w przedziale od zaledwie 8,00 do 14,00 zł/kg. Zakres stawek jest więc dość szeroki. We wszystkim duże znaczenie ma oczywiście jakość towaru i ilość, którą zainteresowany jest odbiorca. Niemniej, główną rolę odgrywa aktualnie, tak jak wspominaliśmy, podaż towaru w danym momencie.

– Na Broniszach tylko rosół z makaronem trzyma stałą cenę – 7,00 zł za kubek – komentuje prześmiewczo jeden z producentów, odnosząc się do wahań cenowych, których doświadczył. W przypadku fasolki szparagowej największe zmiany miały miejsce na przełomie maja i czerwca. Wówczas odnotowano duży wzrost podaży i lawinowe spadki cen. – Na pierwszy rzut oka cena zupki może wydawać się wysoka, jednak należy uwzględnić koszt solidnego kubka i łyżeczki, podgrzania wody, zatrudnienia pracownika, a także serwis wózka – dodawał prześmiewczo producent.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl