yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościNie ma chętnych na Ursusa. Ile jeszcze musi stanieć, by ktoś go...

Nie ma chętnych na Ursusa. Ile jeszcze musi stanieć, by ktoś go kupił?

Ursus wciąż jest na sprzedaż. Nie ma jednak chętnych na zakup legendarnej marki. Inwestora poszukiwano już dwukrotnie, ale bez skutku. Dlaczego nikt nie kupił Ursusa? Ile kosztował Ursus?

Ostatnie lata były trudne dla Ursusa. Mimo popularności marki, firma miała coraz większe problemy finansowe. Próby ratowania przedsiębiorstwa kończyły się niepowodzeniem. W końcu sąd rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość Ursusa.

Syndyk wystawił majątek firmy na sprzedaż. Pierwsza licytacja odbyła się 14 marca 2024 roku, a cena wywoławcza wynosiła prawie 125 milionów złotych. Wydawało się, że historia Ursusa dobiega końca, ale licytacja dawała szansę na ocalenie marki.

Firma miała zostać sprzedana w całości, co mogło przywrócić jej dawną świetność. Jednak nikt nie złożył oferty na zakup Ursusa. Legenda polskiego rolnictwa została pominięta, głównie z powodu wysokiej ceny, ale nie ma w tym nic dziwnego.

Ursus, jak okazało się niedługo później, ponownie trafił na sprzedaż, tym razem za 99 milionów złotych. Wciąż nie było jednak pewności, czy znajdzie się chętny na zakup. Jaki był tego finał? Konkurs ofert zakończył się bez rozstrzygnięcia.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Cena obejmowała przedsiębiorstwo Ursus S.A. z siedzibą w Warszawie, z wyłączeniem środków pieniężnych znajdujących się w masie upadłości, należności z tytułu prowadzonej działalności oraz dokumentacji wytworzonej przez syndyka.

Warto więc zastanowić się, ile jeszcze musi stanieć przedsiębiorstwo Ursus S.A., aby ktoś je kupił.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl