Rynki hurtowe podwyższają stawki za wjazd

Jak już informowaliśmy kilka dni temu, od 1 marca 2022 zmianie uległ cennik wjazdu na rynek hurtowy w Broniszach. Niestety, mowa oczywiście o podwyżkach.
Podwyżki cen nie ominęły rynków hurtowych. Od 1 marca stawki za wjazd podwyższył rynek hurtowy w Broniszach. Za wjazd pojazdem w kategorii SA (do 0,5 t i dł. skrzyni do 1,7 m) zarejestrowani rolnicy zapłacą 35 zł. Kategoria SB (do 1,2 t i dł. skrzyni do 3,5 m) to koszt 43 zł. Natomiast najczęściej spotykane busy SC (do 3,0t i dł. skrzyni do 4,5 m) to wydatek rzędu 60 zł. Niżej dokładny szczegółowy cennik (źródło: bronisze.com.pl)

cennik za wjazd

Ostatnio przekazywaliśmy też, jak wygląda sytuacja na innych rynkach hurtowych. Stawki w przypadku Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej w Poznaniu nie uległy zmianie. Aktualnie w przypadku samochodów do 3,5t płacimy 40,50 zł. Pojazdy powyżej 3,5t to koszt 50,50 zł. Natomiast samochody ciężarowe muszą liczyć się z cenami na poziomie 70,70 zł.

Różnicę w cenach możemy zaobserwować na krakowskim rynku Rybitwy. Od 1 marca 2022 roku za wjazd samochodem osobowym musimy zapłacić 60 zł. Pojazdy do 1,5 t to koszt 80 zł. Przedział od 1,5 do 3,5 t to wydatek rzędu 110 zł. Natomiast wjeżdżając pojazdem od 3,5 do 6 t musimy uiścić opłatę 140 zł.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. drewniane skrzynie
  2. Biedronka rezygnuje z produktów rosyjskiego i białoruskiego pochodzenia
  3. Bojkot rosyjskich i białoruskich produktów

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności