yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościRynki hurtowe podwyższają stawki za wjazd

Rynki hurtowe podwyższają stawki za wjazd

Jak już informowaliśmy kilka dni temu, od 1 marca 2022 zmianie uległ cennik wjazdu na rynek hurtowy w Broniszach. Niestety, mowa oczywiście o podwyżkach.
Podwyżki cen nie ominęły rynków hurtowych. Od 1 marca stawki za wjazd podwyższył rynek hurtowy w Broniszach. Za wjazd pojazdem w kategorii SA (do 0,5 t i dł. skrzyni do 1,7 m) zarejestrowani rolnicy zapłacą 35 zł. Kategoria SB (do 1,2 t i dł. skrzyni do 3,5 m) to koszt 43 zł. Natomiast najczęściej spotykane busy SC (do 3,0t i dł. skrzyni do 4,5 m) to wydatek rzędu 60 zł. Niżej dokładny szczegółowy cennik (źródło: bronisze.com.pl)

cennik za wjazd

Ostatnio przekazywaliśmy też, jak wygląda sytuacja na innych rynkach hurtowych. Stawki w przypadku Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej w Poznaniu nie uległy zmianie. Aktualnie w przypadku samochodów do 3,5t płacimy 40,50 zł. Pojazdy powyżej 3,5t to koszt 50,50 zł. Natomiast samochody ciężarowe muszą liczyć się z cenami na poziomie 70,70 zł.

Różnicę w cenach możemy zaobserwować na krakowskim rynku Rybitwy. Od 1 marca 2022 roku za wjazd samochodem osobowym musimy zapłacić 60 zł. Pojazdy do 1,5 t to koszt 80 zł. Przedział od 1,5 do 3,5 t to wydatek rzędu 110 zł. Natomiast wjeżdżając pojazdem od 3,5 do 6 t musimy uiścić opłatę 140 zł.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl