yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościSpotkamy się na targach AGROTECH 2023 w Kielcach: Hala E, stoisko 21

Spotkamy się na targach AGROTECH 2023 w Kielcach: Hala E, stoisko 21

Już w najbliższy weekend (17-19 marca) odbędzie się 28. edycja targów rolniczych AGROTECH  w Kielcach. Rok rocznie na wydarzenie zjeżdżają rolnicy z całego kraju, by znaleźć tu pełną ofertę dla ich działalności. To również doskonała okazja, aby uzupełnić fachową literaturę na temat uprawy warzyw. Zapraszamy na stoisko PLANTPRESS: hala E, stoisko 21.

Marcowa wystawa zajmie 7 hal Targów Kielce o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych, 3 hale tymczasowe o powierzchni 12,5 tysiąca m2 oraz teren zewnętrzny ośrodka o powierzchni 15 tysięcy m2. Wystawcy z Polski i kilkunastu krajów zaprezentują ofertę dla dużych i małych gospodarstw rolnych – od ciągników, przez kombajny i maszyny, urządzenia do obsługi, systemy zarządzania, nawigacje, po nawozy, środki ochrony, materiał siewny, pasze, środki dezynfekcyjne i wszelkie akcesoria. 

Spośród okazałych maszyn rolniczych będzie możliwość nabyć fachową literaturę. Serdecznie zapraszamy na stoisko PLANTPRESS w hali E, stoisko 21.

Warzywa 3/2023

Targi Agrotech 2023 rozpoczynają się już piątek(17.03) i potrwają do niedzieli. Bilety dostępne są na stronie https://www.targikielce.pl/agrotech do czwartku, 16 marca. A w czasie wydarzenia będzie można je nabyć w kasach.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl