Spotkamy się na targach AGROTECH 2023 w Kielcach: Hala E, stoisko 21

Agrotech Kielce 2023

Już w najbliższy weekend (17-19 marca) odbędzie się 28. edycja targów rolniczych AGROTECH  w Kielcach. Rok rocznie na wydarzenie zjeżdżają rolnicy z całego kraju, by znaleźć tu pełną ofertę dla ich działalności. To również doskonała okazja, aby uzupełnić fachową literaturę na temat uprawy warzyw. Zapraszamy na stoisko PLANTPRESS: hala E, stoisko 21.

Marcowa wystawa zajmie 7 hal Targów Kielce o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych, 3 hale tymczasowe o powierzchni 12,5 tysiąca m2 oraz teren zewnętrzny ośrodka o powierzchni 15 tysięcy m2. Wystawcy z Polski i kilkunastu krajów zaprezentują ofertę dla dużych i małych gospodarstw rolnych – od ciągników, przez kombajny i maszyny, urządzenia do obsługi, systemy zarządzania, nawigacje, po nawozy, środki ochrony, materiał siewny, pasze, środki dezynfekcyjne i wszelkie akcesoria. 

Spośród okazałych maszyn rolniczych będzie możliwość nabyć fachową literaturę. Serdecznie zapraszamy na stoisko PLANTPRESS w hali E, stoisko 21.

Warzywa 3/2023

Targi Agrotech 2023 rozpoczynają się już piątek(17.03) i potrwają do niedzieli. Bilety dostępne są na stronie https://www.targikielce.pl/agrotech do czwartku, 16 marca. A w czasie wydarzenia będzie można je nabyć w kasach.

ARTYKUŁY POWIĄZANE

  1. płatność, gotówka

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności