yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościŚwięta tuż za rogiem, a na Broniszach skoku sprzedaży nie widać. Gdzie...

Święta tuż za rogiem, a na Broniszach skoku sprzedaży nie widać. Gdzie podziali się kupcy?

Skoku sprzedaży na rynku w Broniszach jak nie było, tak nie ma. Handlowcy boją się zakupu dużej ilości warzyw i wolą na bieżąco uzupełniać zapasy. 

– Szczyt zakupów świątecznych trudny do uchwycenia. Powodem jest termin wigilii przypadający w tym roku w niedzielę. Handlowcy są niepewni co do wielkości zapasów zgromadzonych w sklepach więc wolą przyjechać na Rynek Bronisze dwa razy częściej i na bieżąco uzupełniać asortyment – wyjaśniają eksperci Rynku Hurtowego Bronisze.

Warto przy tym zaznaczyć, jak dodają specjaliści, że niesprzyjająca pogoda ogranicza również handel bazarowo-straganowy. Dni są bowiem wietrzne i deszczowe. Tymczasem, wszyscy na Broniszach przygotowali się na duży ruch ze strony kupców. – Operatorzy Rynku są raczej dobrze przygotowani towarowo. Jest bardzo duży wybór towarów w szerokiej gamie cenowej – informuje Rynek Hurtowy Bronisze. Co dalej?

Na wysoki skok sprzedaży szanse maleją w zatrważającym tempie. Niemniej, jutro oraz w sobotę na Broniszach z pewnością pojawią się warszawscy kupcy, którzy będą uzupełniać zapasy. Ruch powinien okazać się nieco wyższy, szczególnie w godzinach porannych.

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl