yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

voliam kapusta basf ochrona eko

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościZadbajmy o odpowiednie ceny na stacjach

Zadbajmy o odpowiednie ceny na stacjach

Nieuczciwe praktyki związane z zawyżaniem cen to niestety wciąż zauważalne zjawisko. Co możemy więc zrobić? Inspekcja Handlu apeluje o zgłaszanie takich sytuacji.

Stacji w Polsce jest bardzo wiele. Część z nich niestety nie liczy się z konsumentami i wykorzystując niepewną sytuację znacznie zawyżając ceny. Nawet po apelach największych koncernów paliwowych i zagrożeniu zerwaniem umów, wciąż zdarzają się przypadki chciwych placówek.

Rozwiązaniem, które może wydać się pomocne jest zgłaszanie takich miejsc do odpowiednich organów – Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlu. Raczej nikt nie czuje się dobrze donosząc na drugą osobę. Pamiętajmy jednak, że to my na tym tracimy, a nieuczciwe stacje zyskują.

Kontrole prowadzone są od rana do nocy, jednak nie sposób na bieżąco kontrolować wszystkich placówek w Polsce. Niektóre z nich mogą być przeoczone czy nawet po odbyciu kontroli wrócą do wyższych cen… Nie pozwólmy na taki obrót spraw!

To nasze pieniądze i nikt nie powinien bogacić się naszym kosztem. Ceny i tak są daleko od akceptowalnego poziomu. Nikt nie potrzebuje dodatkowych opłat związanych z kaprysem poszczególnych stacji.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Jedni powiedzą, że tak działa rynek. Popyt się zwiększa, a tym samym przedsiębiorcy chcąc zarobić, zwiększają stawki. Odnosimy jednak wrażenie, że w tym wszystkim powinny być jakieś granice…

Jak Państwo sądzicie?

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl