yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościZaskoczony? Nie sprawdzisz już aktualnych cen nawozów

Zaskoczony? Nie sprawdzisz już aktualnych cen nawozów

„Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny” – taki komunikat widnieje przy nawozach, których producentem jest Grupa Azoty. Nie ma też aktualnych cenników. Czym jest to spowodowane? Jak sprawdzić, ile kosztują obecnie nawozy azotowe i wieloskładnikowe w Agrochem Puławy? 

Tajemnicza sytuacja. Gdzie podziały się nawozy?

W połowie czerwca (14.06.2024) zwróciliśmy się do „Agrochem Puławy” Sp. z o.o. z prośbą o komentarz w kwestii aktualnej dostępność nawozów azotowych i wieloskładnikowych, których producentem jest Grupa Azoty. W sklepie internetowym większość pozycji była niedostępna. Widniał komunikat „Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny”.

Niedostępne pozostawały również aktualne ceny nawozów. Producenci rolni, dzięki aktualnym cenom nawozów w hurcie, mieli natomiast możliwość zweryfikowania cen w lokalnych punktach sprzedażowych. Zapytaliśmy więc, czy w kolejnych tygodniach ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych, których producentem jest Grupa Azoty, zostaną ponownie udostępnione w sklepie internetowym „Agrochem Puławy”.

Jak z dostępnością nawozów? Gdzie cenniki?

W odpowiedzi zwrotnej poinformowano nas, że „Agrochem Puławy” Sp. z o.o. nieprzerwanie prowadzi sprzedaż pełnej oferty nawozów produkowanych przez Spółki wchodzące w skład Grupy Azoty. – Sprzedaż nawozów realizowana jest poprzez zatrudnionych Doradców Agrotechnicznych, Partnerskie Firmy Handlowe, Dział Telesprzedaży oraz za pośrednictwem punktów handlowych zlokalizowanych w Bazach naszej Spółki – poinformowała Spółka w odpowiedzi.

Oferta cenowa, jak wyjaśnia „Agrochem Puławy” Sp. z o.o., każdorazowo dostosowywana jest do dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej, miejsca dostawy, dostępnej oferty Producenta, ilości posiadanego towaru, możliwości płatniczych Klientów, kosztów transportu i często wielu innych, niezależnych od „Agrochem Puławy” Sp. z o.o. czynników. Dostępność poszczególnych asortymentów zmienia się wraz ze zmieniającą się dynamiką zainteresowania Klientów poszczególnymi nawozami.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Co więc to oznacza? Na ten moment na stronie internetowej „Agrochem Puławy” Sp. z o.o. są podane ceny tylko 5 produktów, których producentem jest Grupa Azoty. Rolnik, aby zweryfikować ceny nawozów będzie musiał zadzwonić i zapytać o asortyment, który go interesuje. Niewątpliwie jest to uciążliwe. Oficjalnie podane ceny nawozów w hurcie dawały ponadto rolnikom możliwość weryfikacji stawek w lokalnych punktach sprzedażowych.

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl