yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościWiosenne pokazy maszyn z Weremczukiem

Wiosenne pokazy maszyn z Weremczukiem [VIDEO]

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak sprawdzić, czy wybrana maszyna sprawdzi się w Twoim gospodarstwie? Najlepiej przetestować ją w warunkach w jakich będzie pracowała. Taką możliwość daje firma Weremczuk. Dodatkowo producent oferuje również atrakcyjne ceny na wybrane urządzenia.

Sprawdź maszynę w polu – za darmo

Wiosna za kilka tygodni, ale już teraz rozpoczynają się przygotowania do sezonu. Trzeba sprawdzić stan maszyn i odpowiednio je przygotować. Konieczna może być również wymiana sprzętu na nowy. Jak wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie? Która maszyna poradzi sobie w Twoim gospodarstwie? Przetestowanie sprzętu to doskonały sposób, żeby to sprawdzić. Taką możliwość daje firma WEREMCZUK. Wraz z rozpoczęciem sezonu po raz kolejny wyruszają w trasę po Polsce. Nie miałeś okazji wziąć udziału w pokazach pracy? Zrób to już dziś. Sprawdź gdzie, kiedy i jakie maszyny będzie można zobaczyć.
Jakie maszyny będzie można zobaczyć i przetestować?

Jakie maszyny można zobaczyć i przetestować?
👉 Agregaty AUR do formowania redlin i zagonów
👉 Siewniki pneumatyczne MAX PNEUMATIC do punktowego wysiewu warzyw

Agregat AUR2 i siewnik MAX PNEUMATIC podczas pokazów pracy

🔝🔝🔝 Pokazy zwykle zaczynają się w marcu, a kończą w maju, w zależności od warunków atmosferycznych.
🔝🔝🔝 Pokazy odbywają się w całej Polsce. Trasa pokazów opracowywana jest na podstawie Waszych zgłoszeń. Producent informuje o szczegółach na swojej stronie i profilu na Facebooku. Maszyny firmy WEREMCZUK można testować zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Skoro za darmo to chętnych osób nie brakuje, dlatego warto zgłosić się dużo wcześniej. Nie musisz testować maszyn u siebie. Prezentację sprzętu możesz obejrzeć również w swojej okolicy. Kontakt do sprzedawcy to gwarancja informacji z pierwszej ręki: gdzie i kiedy odbędą się pokazy.

Mocne, trwałe redliny i precyzyjny siew

Testowanie maszyn daje wiele możliwości. Przekonaj się, że uformowane redliny są dobrze spulchnione i trwałe. Gleba jest doskonałe przygotowana pod wysiew warzyw korzeniowych. Sprawdzić w jaki sposób uformowane redliny. Agregaty AUR do formowania redlin i zgonów są dostępne w opcji 2-,3- i 4-rzędowej. Segmentowa budowa wału glebogryzarki pozwala przystosować maszynę do obsypywania ziemniaków. AUR wyposażony w hydropak może być zintegrowany z siewnikiem MAX PNEUMATIC. Za jednym przejazdem przygotujesz redliny i wysiejesz nasiona warzyw.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
Redliny wykonane agregatem AUR2

Precyzyjnie wysiana marchew, pietruszka czy inne warzywa to idealne warunki do wzrostu. Siewnikiem MAX PNEUMATIC wysiejesz niemal wszystkie rodzaje warzyw. Przystosowany jest do siewu na płasko, na redlinach lub na zagonach. Siewnik może być również wyposażony w specjalną sekcję do wysiewu na folii. Rozwiązanie to wykorzystywane jest głównie do wysiewu ogórka gruntowego.

Od siewu do zbioru. Przedinflacyjne ceny z rabatem

Rosnące ceny wszystkich nas przyprawiają o zawrót głowy. Zakup nowego sprzętu do gospodarstwa to jeden z poważniejszych wydatków. Cena często stanowi ważne kryterium zakupu. Właśnie teraz firma WEREMCZUK oferuje kombajny ALINA SUPERNOVA i ALINA ECO II w cenach sprzed inflacji. Możesz kupić te nowoczesne i sprawdzone maszyny w naprawdę dobrej cenie. Dostępne są w 3 wersjach:

  • FARMER
  • COMFORT
  • PRESTIGE

Kombajny te przeznaczone są do zbioru warzyw korzeniowych: marchwi, pietruszki, selera czy buraczka. Warto dodać, że wybrane modele posiadają funkcję elektrycznego sterowania siłownikami za pomocą joysticków. Sterowanie jest umieszczone w kabinie ciągnika. Ten przyjazny system sterowania maksymalnie podnosi komfort pracy maszyną. Pozwala operatorowi maszyny na szybką reakcję w przypadku konieczności zmiany parametrów pracy.

Kombajn do warzyw ALINA SUPERNOVA w pracy

Dodatkowy rabat obowiązuje również na sadzarki karuzelowe PATRYK-2. Te mocne i trwałe maszyny posłużą Ci przez wiele lat. Precyzja i dokładność sadzenia oraz szeroki zakres regulacji gwarantują najlepsze parametry dla wschodu roślin.

4-rzedowa sadzarka PATRYK-2

Jak każda dobra oferta, to także i ta ograniczona jest w czasie. Niskie ceny obowiązują do końca marca lub do wyczerpania asortymentu. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z doradcą z firmy WEREMCZUK. Zapytaj o ofertę dla siebie lub umów się na prezentację maszyn. Początek roku to idealny czas na złowienie okazji! Dział sprzedaży maszyn tel. 81 517 15 66 kom. 668-013-356, 784-911-007

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl