Biologiczna ochrona warzyw w początkowej fazie wzrostu roślin, dr Michał Pniak [VIDEO]

Sałata masłowa w początkowej fazie wzrostu

W tym odcinku dr Michał Pniak z Biocont Polska mówi o biologicznych rozwiązaniach w uprawie sałaty i w produkcji rozsady selera korzeniowego.Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. 

W początkowej fazie wzrostu roślin bardzo ważne jest zadbanie o prawidłowy rozwój systemu korzeniowego. Im zdrowszy korzeń, tym lepiej rośliny rozwijają się na miejscu stałym i będziemy mogli osiągnąć dużo lepszy plon. W ostatnich latach coraz większym problemem są szkodniki znajdujące się nie tylko w nadziemnych, ale również w podziemnych częściach roślin.

Jak w skuteczny i bezpieczny sposób ograniczyć występowanie m.in. drutowców, ziemiórek, mączlików, wciornastków, mszyc w uprawie warzyw pod osłonami i w gruncie? Jakie preparaty mikrobiologiczne najlepiej zastosować w początkowym etapie produkcji warzyw? O tym dowiedzą się Państwo w naszym materiale filmowym. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności