Buenarosa – malinowa nowość w ofercie Enza Zaden [VIDEO]

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

O 250 ha wzrosła uprawa pomidora malinowego w Polsce. Aż 99 proc. konsumentów sięga po malinowe owoce. Na rynku jest duża oferta odmian tego asortymentu, jednak to smak decyduje o ostatecznym wyborze. Bogate portfolio pomidorów Enza Zaden uzupełniła malinowa nowość – Buenarosa F1. 

Nowa odmiana pomidora malinowego Buenarosa tworzy wyrównane owoce o masie 160-190 g i atrakcyjnej, długiej szypułce. Wyróżnia się twardością oraz brakiem przebarwień na owocach. Roślina charakteryzuje się otwartym pokrojem, o silnych wierzchołkach. Bardzo ładnie wiąże owoce, a w trudnych warunkach uprawy nie ma tendencji do zrzucania zawiązków.

Jak informują hodowcy Enza Zaden odmiana Buenarosa była testowana na wielu podkładkach, w każdym przypadku wykazywała swoją siłę. Nową odmianę cechuje niepowtarzalny smak i aromat owoców oraz wysoki plon handlowy.

Więcej szczegółów w naszym materiale filmowym. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Czytaj także: https://www.warzywa.pl/warzywa-pod-oslonami/5-powodow-dlaczego-warto-uprawiac-pomidora-malinowego-buenarosa/

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności