DZIEŃ OTWARTY PAPRYKI

Dzień Otwarty Papryki

W dniu 28 lipca br. w gospodarstwie Eweliny i Łukasza Jankowskich w miejscowości Dęba (gm. Przytyk) odbyło się spotkanie dla producentów papryki czerwonej w typie blok. Głównym organizatorem były firmy Syngenta Polska i Yara Poland. Zaprezentowano ciekawie odmiany papryki do uprawy tunelowej, w tym nowość ABAKARA w ofercie firmy Syngenta. Henryk Wilczyński, Wojciech Wojcieszek oraz Wojciech Kopeć z firmy Yara Poland zwrócili uwagę na efektywne i precyzyjne nawożenie oraz przedstawili wskazówki dotyczące sterowania wzrostem i plonowaniem roślin. Ponadto podczas tego spotkania głos zabrali przedstawiciele firm Agrimpex, Agrofim, BioCert, Ceres, Farmer, Haygrove, Jiffy, Koppert, Grupa Producentów Rozsad Krasoń, Novarbo. Zapraszamy do fotoreportażu przygotowanego przez redaktor Aleksandrę Andrzejewską.

Więcej informacji z tego spotkania przeczytają Państwo w najbliższych wydaniach czasopisma “Szklarnie Tunele Osłony“. Zapraszamy do prenumeraty w naszym sklepie internetowym: www.plantpress.pl

Szklarnie Tunele Osłony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności