yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościGreenTech 2020 w wersji online

GreenTech 2020 w wersji online

Odbywające się tradycyjnie w czerwcu targi GreenTech w Amsterdamie na stałe wpisały się już do ogrodniczego kalendarze imprez. Jednak tegoroczna pandemia pokrzyżowała plany organizatorom, którzy najpierw zdecydowali się przenieść targi na termin jesienny, ale w obliczu trudnej sytuacji epidemicznej podjęli decyzję o przeprowadzeniu wydarzenia w wersji elektronicznej.

Po szeroko zakrojonych konsultacjach i rozważeniu różnych opcji, GreenTech zdecydował się przesunąć pełną formę targów na 15-17 czerwiec 2021. Natomiast tym roku GreenTech Amsterdam będzie nowym wirtualnym wydarzeniem: GreenTech Live & Online 2020 i odbędzie się w dniach 20, 21 i 22 października. Światowa społeczność ogrodnicza będzie łączyć się wirtualnie, dzielić wiedzą i uczyć się o innowacjach. Biorąc pod uwagę niepewną sytuację na całym świecie, GreenTech i RAI Amsterdam jako organizatorzy nie mogą zagwarantować wysokiej jakości pokazów na miejscu w 2020 roku. Jednak w tych trudnych czasach wciąż rosnący rynek ogrodniczy szuka sposobów wymiany informacji i doświadczeń. GreenTech otrzymał już duże wsparcie z branży na organizację nowego wirtualnego wydarzenia. Sponsorami GreenTech Live & Online są między innymi Kubo, Priva, Ridder, Certhon, Pylot, Verkade, Peter Dekker, Visser, Signify, Dalsem, Heliospectra, Tungsram, Jiffy, Logitec Plus, Rijk Zwaan i Meteor. Mariska Dreschler, Director Horticulture – GreenTech: „Oczywiście jest nam przykro, że nie możemy zorganizować pokazu stacjonarnego w tym roku. Ale skupiamy się na tym, co możemy zrobić. Bardzo mocnym dowodem na potrzebę współpracy jest to, że mamy pełne wsparcie ze strony branży ogrodniczej do stworzenia wirtualnej platformy, aby dotrzeć do wciąż rosnącej społeczności ogrodniczej na całym świecie ”. W ramach trzydniowej platformy wirtualnej będą zorganizowane sesje wiedzy transmitowane na żywo, prezentacje produktów, konkurs Innovation Awards oraz łączenie online wystawców i odwiedzających. W październiku tematem przewodnim jest „Follow the sun”, co oznacza, że program koncentruje się na różnych strefach czasowych, aby dotrzeć do światowego przemysłu ogrodniczego.

źródło GreenTech

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl