Koppert Polska wprowadza drugą dostawę w tygodniu

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Koppert Polska wprowadził możliwość domówienia produktów biologicznych poza standardowym trybem zamówień. Biologiczna ochrona roślin, aby była skuteczna, wymaga systematyczności i aplikacji w odpowiednim terminie. Dlatego zdecydowaliśmy się dostarczać towary do naszych klientów nie raz, a dwa razy w tygodniu.

Dodatkowa dostawa
Pierwsze zamówienie należy złożyć najpóźniej w poniedziałek do godz. 11:30, aby otrzymać towar w ciągu jednego/dwóch dni roboczych. Opcja drugiej dostawy, dostępna od początku 2019 roku, umożliwia złożenie drugiego zamówienia najpóźniej we wtorek do godziny 17:00. Towar zostanie dostarczony do klienta w ciągu 3 dni roboczych.

Partners with Nature
Od stycznia 2019 roku zmieniliśmy flotę aut, które dostarczają do Państwa produkty. Mało przyjazne dla środowiska diesle zastąpiliśmy samochodami zasilanymi ekologicznym paliwem CNG. Nasze środki biologiczne czerpiemy wprost z natury, dlatego zależy nam żeby ich transport również nie był dużym obciążeniem dla środowiska.

www.koppert.pl

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności