yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościMagnit produkuje coraz więcej warzyw

Magnit produkuje coraz więcej warzyw

Rosyjska siec handlowa Magnit w 2017 r., która posiada własny kompleks szklarniowy „Zielona linia” wyprodukowała o 2000 ton warzyw więcej niż rok wcześniej. Łączna produkcja tego detalisty wyniosła 48 tys. ton. 

Magnit jest właścicielem 14 844 sklepów na terenie Federacji Rosyjskiej (dane koniec lipca 2017 r.) w tym ponad 11 tys. sklepów osiedlowych, 240 hipermarketów oraz 3300 sklepów „Magnit Kosmetyki”. Jednak nie ogranicza się on wyłącznie  do sprzedaży, ale inwestuje także we własne moce produkcyjne. „Zielona linia” została uruchomiona w 2011 roku w Krasnodarskim Kraju. Na powierzchni 85 ha produkuje warzywa szklarniowe przez cały rok – pomidory (wielkoowocowe i cherry), ogórki i sałatę. 

W 2017 r. rozpoczęła produkcję także pieczarkarnia z mocą produkcyjną na poziomie 6500 ton grzybów. Obiekt zajmuje ponad 50 ha, a powierzchnia produkcji wynosi 23 tys. m kw. W kompleksie przygotowywane jest także podłoże do uprawy.
 
W planach firmy na 2018 r. jest budowa drugiego kompleksu szklarniowego oraz inwestycje w sady oraz przechowalnie owoców. Do 2020 r. Magnit zainwestuje 40 mld rubli w budowę parku przemysłowego „Krasnodar” gdzie oprócz produkcji pieczarek będą produkowane soki, żywność dla dzieci, konserwy, produkty mięsne, mleczne, makarony oraz słodycze. 

Źródło: retail.ru

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl