Mycie i dezynfekcja szklarni z polską technologią

myjka do szklarni

Polska firma Wispo spod Kalisza produkuje urządzenia do mycia oraz dezynfekcji wnętrza obiektów uprawowych pianą lub tradycyjnym opryskiem. Łatwe w obsłudze urządzenie wyposażone jest w pompę o wydajności 48 l/min i ciśnieniu 150 barów.

Urządzenie Wispo służy do mycia wewnętrznej powierzchni dachu szklarni oraz rynien, ścian bocznych i chodników. Sekcja myjąca wyposażona w teleskopowy wysięgnik (rozkładający się do 9 m) z dyszami do mycia dachu oraz w zestaw regulowanych dysz bocznych, umożliwiający skierowanie strumienia cieczy na wybrane elementy.

Przed  rozpoczęciem mycia, wózek sekcji myjącej wraz z podłączonym wężem, przesuwa się na koniec rzędu. Nawijanie węża na bęben powoduje przemieszczanie się wózka po rurach grzewczych w kierunku początku rzędu, w tym czasie dysze robocze natryskują wodę lub środek myjący lub dezynfekujący pod ciśnieniem na czyszczoną powierzchnię. Wysokość położenia dysz jest regulowana, dlatego urządzenie nadaje się do obiektów o różnej wysokości. Również prędkość jazdy wózka jest regulowana, jest ona większa podczas aplikacji środków pianowych lub mniejsza przy ich spłukiwaniu wodą. Maksymalna długość węża wynosi 150 m. Urządzenie wyróżnia wysoka jakość i konkurencyjna w stosunku do zagranicznych odpowiedników cena.

mycie szklarni

W ofercie firmy Wispo są również:

  • Maszyny do nawijania sznurków na haczyki,
  • Maszyny do usuwania uprawy:

– zwijadło do łodyg,

– urządzenie do zwijania pędów pomidora

  • Usługowe mycie szklarni

ARTYKUŁY POWIĄZANE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności