Papryka i warzywa kapustne pod osłonami – zapis z webinarium 01 [VIDEO]

Zdrowy i dobrze rozbudowany system korzeniowy

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania zapisu z webinarium z dnia 21 grudnia 2021 r., które było poświęcone uprawie papryki oraz warzyw kapustnych pod osłonami. Przedstawimy najnowsze propozycje odmianowe oraz zalecenia agrotechniczne dla tych gatunków. Głównym organizatorem spotkania jest firma Intermag wspólnie z firmami Bayer (marka Seminis), Hazera i Enza Zaden. Dr Piotr Chohura z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu mówił o nowoczesnych metodach zwalczania agrofagów glebowych w uprawach ogrodniczych pod osłonami.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinarium z dnia 21.12.2021 r., którego głównym tematem był “Wysoki plon doskonałej jakości – papryka i warzywa kapustne pod osłony“. Udział w prezentacji wzięli eksperci z czterech firm branżowych:

1) Jan Wcisło – Intermag

Jan Wcisło, Intermag

2) Piotr Manista i Janusz Gajzler z firmy Hazera Poland

Piotr Manista, Janusz Gajzler (Hazera Poland)

 

3) Monika Buława – Bayer (marka Seminis)

Monika Buława (Bayer/marka Seminis)

 

4) Bernard Zioło – Enza Zaden

Bernard Zioło (Enza Zaden)

 

5) Dr inż. Piotr Chohura, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – “Nowoczesne metody zwalczania agrofagów glebowych w uprawach ogrodniczych pod osłonami”.

dr inż. Piotr Chohura, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 

 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności