PIĘKNO SMAKU ma wiele kolorów

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Marka De Ruiter® od wielu lat stara się spełnić oczekiwania klientów, począwszy od potrzeb producentów pomidorów po gusta konsumentów, na których stoły trafiają nasze odmiany.

Hodowcy De Ruiter® starają się by portfolio pomidorowe każdego segmentu, również odmian mięsistych, było „pełne smaku”, gdyż to on jest jednym z ważniejszych wyznaczników powodzenia danej odmiany. Smak jest szczególnie ważny na rynku polskim. Dowodem na to jest popularność i uznanie dla malinowej odmiany Tomimaru Muchoo – najsmaczniejszej odmiany szklarniowego pomidora malinowego w Polsce.

Piękno smaku ma wiele kolorów, na co wykazuje rosnąca popularność wyjątkowej odmiany Beorange – o bardzo dużych, ciemnożółtych owocach, do upraw w profesjonalnych gospodarstwach szklarniowych. Jest to pomidor o delikatnym, bardzo dobrym smaku i zdobył już sobie uznanie wielu klientów na naszym rynku.

W Polsce tradycyjnie chętnie kupowane są również pomidory wielkoowocowe. Tu też liczy się smak i marka DeRuiter® spełnia te oczekiwania. Im smaczniejszy pomidor, tym chętniej jest kupowany przez konsumentów. Naszą nowością w sezonie 2020 w tej kategorii jest odmiana Inspired (wcześniej pod numerem DRTH5013). Rośliny tej odmiany wytwarzają duże owoce (ok 240 g) o bardzo dobrej jakości, atrakcyjnym wyglądzie i kolorze. Po przekrojeniu wyraźnie widać intensywny, ciemnoczerwony kolor miąższu, który zapowada doskonały, wyjątkowy smak. Coraz częściej docierają do nas głosy producentów pomidorów, również tych którzy zaopatrują lokalne rynki, że Inspired jest odmianą którą klienci chcą kupować i po nią wracają. Dla producenta dodatkowym atutem Ispired jest odporność na mączniaka.

Piękno smaku ma wiele kolorów i pełną paletę wyjątkowego smaku i koloru wśród odmian mięsistych oferuje De Ruiter®. Daj się uwieść….

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami terenowymi oraz na stronę www.deruiterseeds.com

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności