yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościWiem na czym szczepię! Oferta DeRuiter® – podkładki na każdą miarę.

Wiem na czym szczepię! Oferta DeRuiter® – podkładki na każdą miarę.

Materiał Partnera DeRuiter®

Marka DeRuiter® od lat oferuje odmiany pomidorów do profesjonalnych upraw szklarniowych. Ważną grupą odmian są podkładki, coraz szerzej stosowane w gospodarstwach.

Wprowadzenie silnie rosnących podkładek do upraw szklarniowych wynikało z potrzeby uzyskania większego wigoru roślin po to, by lepiej mogły radzić sobie z porażeniem upraw przez wirusa mozaiki pepino. Ponadto okazało się, że niektóre odmiany dobrze reagują na „dodatkowy” wigor, który zapewnia silnie rosnący system korzeniowy.

Odmiany są różne, szklarnie również…. Ogrodnicy też „lubią pracować” z roślinami o silniejszym lub słabszym wigorze. Wybór podkładki to wypadkowa tych trzech aspektów.

Dlaczego mocne podkładki?

W uprawach w tradycyjnym cyklu przedłużonym i w uprawach doświetlanych należy sięgać po podkładki o silnym, bądź bardzo silnym wigorze, tak aby rośliny miały możliwość dobrego wzrostu i wytwarzania owoców przez tak długi okres produkcji.

Wielkość owocu Hakumaru

DeRuiter® odpowiada na tę potrzebę kompletną ofertą podkładek o silnym wzroście.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner
  1. MAXIFORT – STANDARD NA RYNKU! doskonale znana i najczęściej stosowana w uprawach szklarniowych w Europie. Podkładka ta daje roślinie silny system korzeniowy, który się dobrze regeneruje i pozwala na stabilne prowadzenie uprawy przez cały okres produkcji. Dzięki bogatemu systemowi korzeniowemu rośliny mogą lepiej przejść okres letnich upałów i rosnąć w dobrej kondycji do końca produkcji. MAXIFORT może być stosowany praktycznie do większości odmian pomidorów i do różnych typów szklarni.
  2. DR0141TX – TURBO PODKŁADKA! o bardzo silnym wigorze, „do zadań specjalnych”. Można ją stosować w szklarniach, w których można wykorzystać potencjał jaki daje wigor tej podkładki. Wymaga generatywnego prowadzenia zwłaszcza na początku uprawy. Przy umiejętnym prowadzeniu uprawy na DR0141TX można uzyskać wyższy plon i lepszą jakość owoców (również mniej objawów suchej zgnilizny wierzchołkowej). Obejrzyj FILM o podkładce DR0141TX.
  3. EQUIFORTGENERATYWNA SIŁA! to nasza nowa odmiana podkładki. Również charakteryzuje się silnym wigorem. Jej zaletą jest to, że ułatwia roślinom plonowanie – jej wigor kierowany jest w generatywność (produkcję owoców) a nie w rozbudowywanie części zielonych rośliny. Na początku produkcji wymaga również sterowania generatywnego, tak jak podkładki o silnym wigorze. Obejrzyj FILM o podkładce Equifort: https://www.youtube.com/watch?v=QjMVudVk1Jc

Obecnie prowadzimy badania nad zastosowaniem podkładki Equifort w uprawie odmian malinowych.

Wiem na czym szczepię!!! – sam wybierz podkładkę stworzoną na Twoją miarę ?!

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://www.deruiterseeds.com/ oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Materiał Partnera DeRuiter®

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl