yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

Baner Sivanto Prime

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościZnamy zwycięzców GreenTech Innovation Awards 2020

Znamy zwycięzców GreenTech Innovation Awards 2020

Podczas wirtualnego otwarcia GreenTech Live & Online 2020 zostali ogłoszeni zwycięzcy w trzech kategoriach konkursu GreenTech Innovation Awards 2020, których wyłoniono spośród 26 zgłoszeń.  


Zwycięzcą w kategorii Innowacja jest Grupa ISO z produktem ISO Grade 8000. ISO Grade 8000 to maszyna, która jest w stanie sortować siewki roślin w oparciu o sztuczną inteligencję i obrazowanie 3D. Dzięki najnowszym technikom sztucznej inteligencji producent jest w stanie sortować rośliny według wielu różnych cech, co sprawia, że ​​proces sortowania jest o wiele dokładniejszy, a dzięki unikalnej technice chwytaka możliwe jest zbieranie młodych roślin i umieszczanie ich w pustej tacy.

ISO Grade 8000

Kategoria Zrównoważony Rozwój: Van der Ende Groep z produktem Nexus High Performance Reverse Osmosis (HPRO). Jest to system odsalania wody, który zużywa mniej energii i zapewnia wyższy współczynnik odzysku niż konwencjonalny system RO.

Nexus High Performance Reverse Osmosis (HPRO)

Kategoria Koncept: CE-Line BV z produktem CELINE to system do pomiaru zawartości składników odżywczych w pożywce w sposób ciągły, w czasie rzeczywistym. Te dane w czasie rzeczywistym, w połączeniu z indywidualnym systemem dozowania składników odżywczych, umożliwiają stworzenie idealnej pożywki do nawadniania, która jest zawsze stabilna i możliwa do kontrolowania, niezależnie od okoliczności. Wzrost plonów o 5%, lepsza jakość plonów, zmniejszenie zużywanej ilości wody i nawozów, zdalne sterowanie – to zalety tego innowacyjnego produktu, który jest dużym krokiem do precyzyjnego nawożenia.

CELINE

fot. GreenTech

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl