Autonomiczny zbiór brokułów [VIDEO]

To już się dzieje, to już jest!” – informuje Piotr Pawłowski, jeden z dyrektorów Vantage Polska, dystrybutor innowacyjnych maszyn firmy Robotti. Nowoczesne rolnictwo na miarę XXI w. z robotem do zbioru warzyw? Ależ oczywiście. Autonomiczy robot RoboVeg Robotti do zbioru brokułów – to inteligencja sama w sobie.

Autonomiczny pojazd rolniczy Robotti duńskiej firmy Agro Intelligence (Agrointelli) można już kupić w Polsce! Jego dystrybutorem jest firma Vantage Polska, znana do 2018 r. jako PrecyzyjneRolnictwo.com.

Robotti jest jednym z najbardziej zaawansowanych robotów rolniczych na świecie, co potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia m.in. medal srebrny targów Agritechnica 2022 dla
autonomicznego pojazdu do zbioru brokułów RoboVeg Robotti.

Po prawie 20 latach badań i rozwoju, system Robotti jest najbardziej zaawansowanym, wszechstronnym i autonomicznym robotem rolniczym, zdolnym do rozwiązywania wielu zadań na polu przez cały sezon.

Według Vantage Polska, pierwszymi polskimi klientami Robotti będą pasjonaci – ludzie odważni i bardzo świadomi, a za nimi będą podążać pozostali. Innym ważnym kręgiem zainteresowania będzie warzywnictwo, w którym wyeliminowano dużą ilość chemii i w którym brakuje rąk do pracy. Robotti może zastąpić dziesiątki osób. Kolejną grupą będą gospodarstwa reprezentujące wysoki poziom technologiczny, posiadające już systemy rolnictwa precyzyjnego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo – zobaczą Państwo jak pracuje autonomiczny robot do zbioru róż brokułu.

 

Related Posts

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności