yara ogólna nawożenie warzywa

Deszczownie VIP baner

orondis syngenta promocja ochrona

sdf ciągnik rolniczy

  • ashanti agrosimex

rizocore zaprawianie bleba biocont
AktualnościCiągnik Kubota M4072 w gospodarstwie warzywniczym

Ciągnik Kubota M4072 w gospodarstwie warzywniczym [VIDEO]

Odpowiedni sprzęt to podstawa sprawnego działania każdego gospodarstwa. To właśnie bez ciągnika trudno wyobrazić sobie wykonywanie podstawowych prac rolnych. Andrzej Skocz, wraz z synem Bartłomiejem, opowiadają o wykorzystaniu ciągnika M4072 marki Kubota w ich gospodarstwie.

Uprawa warzyw w małopolskich gospodarstwach jest już tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Rodzinne gospodarstwo państwa Skoczów w Pobiedniku Wielkim (Małopolska) specjalizuje się w uprawie selera korzeniowego na zbiór jesienny. Nasadzenia roślin rozpoczęły się w połowie kwietnia. Rośliny były sadzone sadzarką kubełkową z podsiewaczem nawozów w rozstawie 67 x 20 cm. Susza jest wyjątkowo dotkliwa w tym sezonie. Jak informuje producent, ratunkiem dla roślin, jest systematyczne nawadnianie pól.

Jednym z ciągników wykorzystywanych w tym gospodarstwie jest model M4072 marki Kubota. Maszyna sprawdza się już drugi sezon i jest stosowana do lekkich prac polowych tj. sadzenie roślin, zabiegi ochrony czy pielenie międzyrzędzi.

 

Corteva - Zorvec - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia
tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl