yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościDwudniowe Sympozjum Marchwiowe w Jaworze

Dwudniowe Sympozjum Marchwiowe w Jaworze

W połowie września w Jaworze k. Bielska-Białej odbywa się dwudniowe Sympozjum Marchwiowe organizowane przez firmy Bejo Zaden, BASF, Yara Poland i AgroJurek.  

Bogaty program marchwiowy rozpoczął się konferencją w hotelu Jawor, podczas której zaprezentowano nowe odmiany marchwi Bejo, omówiono narastający problem związany z nicieniami w uprawie warzyw korzeniowych. Przedstawiono ponadto program nawożenia i skuteczne metody w walce z chorobami grzybowymi. Gość – Robert Schilder (Bejo BV) – przedstawił interesujący wykład nt.” Uprawy marchwi w Europie zachodniej ze szczególnym uwzględnieniem rynku holenderskiego”.

Na poletkach pokazowych licznie przybyli producenci mieli okazję zobaczyć “żywy katalog”odmian marchwi i pietruszki, zarówno tych sztandarowych kreacji, jak i nowości rekomendowanych na kolejny sezon.

Drugiego dnia (tj. 15 września) sympozjum marchwiowego uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć nowoczesne gospodarstwo państwa Dzida w Goczałkowicach Zdrój. O szczegółach już niebawem na warzywa.pl.

Zapraszamy do naszej fotogalerii
SYMPOZJUM MARCHWIOWE:

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

 

Więcej informacji z tego wydarzenia przeczytają Państwo na łamach naszych czasopism: “Warzywa”, “Hasło Ogrodnicze”. Zapraszamy do prenumeraty w naszym sklepie internetowym www.plantpress.pl

Fot. Joanna Klepacz-Baniak

Joanna Klepacz-Baniak
Joanna Klepacz-Baniak
Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Pracę doktorską z zakresu pszczelarstwa obroniła w 2006 r. Prowadzi kursy i szkolenia dotyczące bazy pożytkowej pszczół, produktów pszczelich i zapylania. Od maja 2011 r. pracuje w wydawnictwie Plantpress. Jest redaktor naczelną"Hasła Ogrodniczego".
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl