yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

  • sketch agrosimex ochrona
  • pantoea agrosimex intermag

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościFabryka Rozsady

Fabryka Rozsady

Fabryka Rozsady to platforma, gdzie oprócz wysokiej jakości rozsad, znajdzie się dostęp do sekretów ogrodnictwa. Prowadzą ją Zosia i Patryk – dwójka młodych, ambitnych ludzi, za którymi stoją rodzice Zosi (ogrodnicy) z 35-letnim doświadczeniem w uprawie warzyw. Głównym celem Fabryki Rozsady jest sprawienie, aby uprawa własnych warzyw, ziół i owoców była łatwa i przyjemna, a przy tym zajmowała najwyżej kilka minut dziennie.

Dają to, co niezbędne do stworzenia warzywnika na balkonie, tarasie i ogrodzie. Wszystko po to, aby jak najbardziej ułatwić proces uprawy osobom, które nie mają dużego doświadczenia, ale i też zaprawionym w boju ogrodnikom. W tym celu na swojej stronie przygotowali darmowe e-booki, poradniki i wideo na temat uprawy warzywnika. Prowadzą także grupę LIVE na Facebooku, gdzie na pytania odpowiadają eksperci z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Wspierają swoich klientów długo po tym, jak ich rośliny opuszczą szklarnie.

Do uprawy rozsad używają starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych nasion najwyższej jakości. Współpracują z najbardziej cenionymi producentami, a ich wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie idealnej kompozycji podłoża. W procesie produkcji nie używają zbędnej chemii – chronią rośliny biologicznie, a ich uprawy są pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Roślin i Nasiennictwa.

Rozsady przygotowane do sprzedaży są silne oraz mają dobrze rozwinięty system korzeniowy. Gwarantuje to szybkie i skuteczne wznowienie wzrostu po przesadzeniu ich w miejsce stałe.

Swoją ofertę dobrali z dokładną starannością, chcąc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Na platformie mają dostępnych wiele odmian, różnych gatunków m.in. pomidora, papryki, sałat czy ziół. Znajduje się nawet melon i arbuz. Swoją sprzedaż prowadzą głównie online, chcąc dostarczać najwyższej jakości rośliny i akcesoria w każdy zakątek Polski. Z uwagi na dużą wrażliwość produktu proces ten nie jest łatwy w realizacji. Wymyślili i opatentowali specjalne, spersonalizowane opakowania, które skutecznie minimalizują ryzyko uszkodzenia roślin w transporcie, a do tego pełnią jeszcze dwie funkcje: informacyjną i ozdobną. Do tego każda roślina w opakowaniu wyposażona jest w specjalną podporę i klips, dzięki którym rozsada jest stabilna.

Ich rośliny można znaleźć także w Centrach Ogrodniczych. Do niektórych z nich Fabryka Rozsady zaprojektowała specjalne regały z personalizacją, oświetleniem i matami podsiąkającymi, aby utrzymać wysoką jakość roślin w czasie sprzedaży. W centrach każda doniczka z rozsadą oprócz podpory i klipsa wyposażona została także w specjalną wtyczkę, która zawiera podstawowe informacje o roślinie i prowadzi klientów prosto do banku wiedzy na ich platformie.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Nie chcąc zatrzymywać całej wiedzy dla siebie, chcą ją przekazywać innym. Na każdym kroku udowodniają, że do uprawy własnych zielonych pyszności nie potrzeba dużego ogrodu. Można je uprawiać nawet na małym balkonie, a nierzadko nawet w domu – na parapecie. Wystarczy minimalna chęć i trochę pomocy ekspertów z Fabryki Rozsady i wszystko staje się łatwe i przyjemne.

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl