Fabryka Rozsady

Fabryka rozsady

Fabryka Rozsady to platforma, gdzie oprócz wysokiej jakości rozsad, znajdzie się dostęp do sekretów ogrodnictwa. Prowadzą ją Zosia i Patryk – dwójka młodych, ambitnych ludzi, za którymi stoją rodzice Zosi (ogrodnicy) z 35-letnim doświadczeniem w uprawie warzyw. Głównym celem Fabryki Rozsady jest sprawienie, aby uprawa własnych warzyw, ziół i owoców była łatwa i przyjemna, a przy tym zajmowała najwyżej kilka minut dziennie.

Dają to, co niezbędne do stworzenia warzywnika na balkonie, tarasie i ogrodzie. Wszystko po to, aby jak najbardziej ułatwić proces uprawy osobom, które nie mają dużego doświadczenia, ale i też zaprawionym w boju ogrodnikom. W tym celu na swojej stronie przygotowali darmowe e-booki, poradniki i wideo na temat uprawy warzywnika. Prowadzą także grupę LIVE na Facebooku, gdzie na pytania odpowiadają eksperci z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Wspierają swoich klientów długo po tym, jak ich rośliny opuszczą szklarnie.

Do uprawy rozsad używają starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych nasion najwyższej jakości. Współpracują z najbardziej cenionymi producentami, a ich wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie idealnej kompozycji podłoża. W procesie produkcji nie używają zbędnej chemii – chronią rośliny biologicznie, a ich uprawy są pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Roślin i Nasiennictwa.

Rozsady przygotowane do sprzedaży są silne oraz mają dobrze rozwinięty system korzeniowy. Gwarantuje to szybkie i skuteczne wznowienie wzrostu po przesadzeniu ich w miejsce stałe.

Swoją ofertę dobrali z dokładną starannością, chcąc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Na platformie mają dostępnych wiele odmian, różnych gatunków m.in. pomidora, papryki, sałat czy ziół. Znajduje się nawet melon i arbuz. Swoją sprzedaż prowadzą głównie online, chcąc dostarczać najwyższej jakości rośliny i akcesoria w każdy zakątek Polski. Z uwagi na dużą wrażliwość produktu proces ten nie jest łatwy w realizacji. Wymyślili i opatentowali specjalne, spersonalizowane opakowania, które skutecznie minimalizują ryzyko uszkodzenia roślin w transporcie, a do tego pełnią jeszcze dwie funkcje: informacyjną i ozdobną. Do tego każda roślina w opakowaniu wyposażona jest w specjalną podporę i klips, dzięki którym rozsada jest stabilna.

Ich rośliny można znaleźć także w Centrach Ogrodniczych. Do niektórych z nich Fabryka Rozsady zaprojektowała specjalne regały z personalizacją, oświetleniem i matami podsiąkającymi, aby utrzymać wysoką jakość roślin w czasie sprzedaży. W centrach każda doniczka z rozsadą oprócz podpory i klipsa wyposażona została także w specjalną wtyczkę, która zawiera podstawowe informacje o roślinie i prowadzi klientów prosto do banku wiedzy na ich platformie.

Nie chcąc zatrzymywać całej wiedzy dla siebie, chcą ją przekazywać innym. Na każdym kroku udowodniają, że do uprawy własnych zielonych pyszności nie potrzeba dużego ogrodu. Można je uprawiać nawet na małym balkonie, a nierzadko nawet w domu – na parapecie. Wystarczy minimalna chęć i trochę pomocy ekspertów z Fabryki Rozsady i wszystko staje się łatwe i przyjemne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności