yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

pantoea agrosimex intermag
  • prevAm Biocont reklama
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
AktualnościJak uprawiać cebulę na potrzeby sieci handlowych

Jak uprawiać cebulę na potrzeby sieci handlowych [VIDEO]

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w gospodarstwie Rafała Szopy w Muniaczkowicach (Małopolska), producenta cebuli z przeznaczeniem na zapotrzebowanie sieci handlowych. 

Wysokie wymagania sieci handlowych stawiają przed producentami cebuli nie lada wyzwanie. Gotowy produkt musi być cały, zdrowy, czysty, wolny od szkodników i uszkodzeń miąższu spowodowanych przez szkodniki, wolny od zawilgocenia i obcych zapachów i smaków, musi wytrzymać transport, być w odpowiednim stadium dojrzałości i co najważniejsze – bez zawartości pestycydów.

W materiale wideo Rafał Szopa, producent cebuli z Małopolski opowiada, jak warto uprawiać warzywo na potrzeby sieci handlowych. Naszemu rozmówcy towarzyszy Mirosław Maziarka z firmy Agro Smart Lab.

 

O ochronie cebuli można przeczytać w najnowszej publikacji Plantpress, którą można nabyć w sklepie internetowym: Ochrona CEBULI. Tutaj link do sklepu: https://www.plantpress.pl/produkt/zeszyt-ochrony-cebula/

 

Anna Wilczyńska
Anna Wilczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Studia ukończyła w zakresie Techniki Komputerowej w Gospodarce Żywnościowej, a w 2011 r. uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych. Od listopada 2011 r. pracuje jako redaktor w Wydawnictwie Plantpress. Jest autorem licznych artykułów o tematyce warzywniczej. Jej artykuły można przeczytać w czasopismach "Szklarnie Tunele Osłony", "Warzywa", "Hasło Ogrodnicze". Od września 2018 r. zajmuje się także prowadzeniem portalu Warzywa.pl
Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl