yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

spójnia cebula nasiona ozima plantico

teagro warzywa ochrona

Baner Bayer Propulse
  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościKaliski dzień kapusty w gospodarstwie STAN

Kaliski dzień kapusty w gospodarstwie STAN

27 sierpnia na polu Anny i Stanisława Lesień (firma STAN) w Czajkowie, w Wielkopolsce, firmy Bejo Zaden oraz Adob, BASF, Grupa Producentów Rozsad Krasoń zorganizowały Kaliski dzień Kapusty. Nowości odmianowe firmy Bejo omówili Jakub Sobecki i Paweł Glanowski. O zagrożeniach w uprawie kapusty przeznaczonej do przechowywania i przetwórstwa mówił Włodzimierz Prus z firmy Adob. Z kolei na ochronę warzyw kapustnych zwrócił Maciej Wita z firmy BASF – wyszczególnił m.in. preparat Dagonis, nowość w gamie produktów fungicydowych. Krzysztof Kucharski przedstawił ofertę produktową Grupy Producentów Rozsad Krasoń. Na zakończenie spotkania kapuścianego producenci mieli okazję zwiedzić nowoczesną przetwórnię Państwa Lesień. Zapraszamy do naszej fotorelacji przygotowanej przez redaktor Aleksandrę Andrzejewską. 

Aleksandra Andrzejewska
Aleksandra Andrzejewska
Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. W zespole redakcyjnym „Warzyw” pracuje od 2004 r. Zajmuje się głównie tematyką związaną z technologią uprawy warzyw i owoców miękkich. Uczestniczy również w przygotowaniu materiałów z mechanizacji ogrodnictwa.
agrosimex prolectus fungicyd

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl