KAPUSTY – nawożenie, odmiany. Zapis z webinarium z dnia 25.01.2022 r. [VIDEO]

Kapusta

Jeżeli wciąż zastanawiacie się jakie odmiany kapusty wybrać na sezon 2022 to zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinarium “KAPUSTY – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie” cz. 1. Głównym organizatorem spotkania była firma Intermag wspólnie z firmami Bayer (marka Seminis), Enza Zaden, Hazera.

Kapusta jest jednym z najpopularniejszych gatunków uprawianych na całym świecie, a Polska jest liderem w Unii Europejskiej. Na przestrzeni ostatnich lat obserwuje się duże zmiany w produkcji kapusty. Widzimy wyraźny podział na poszczególne segmenty produkcji – od najwcześniejszych, produkowanych pod osłonami, po te przeznaczone do długiego przechowywania. Na sukces w produkcji kapusty ma wpływ wybór odmiany – czy w tym sezonie postawić na sprawdzone odmiany, a może pokusić się na nowości? By zagwarantować dobre plony o wysokiej jakości należy z ogromną precyzją zaplanować odpowiednią strategię nawożenia.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinarium “Kapusty – nawożenie, odmiany, szkodniki zagrażające uprawie” cz. 1. 

Już teraz zapraszamy na kolejne webinarium “Ziemniaki – wyciśnij plon na MAXA

ARTYKUŁY POWIĄZANE

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności