yara ogólna nawożenie warzywa

rol-spec cebula fokker ozima łuski

  • pantoea agrosimex intermag
  • sketch agrosimex ochrona

  • naturalis biocont ochrona warzywa biologiczna
  • prevAm Biocont reklama
AktualnościKrajowe Dni Producentów Kapusty Kwaszonej 2019

Krajowe Dni Producentów Kapusty Kwaszonej 2019

W pierwszą niedzielę września br. w miejscowości Drygulec (gm. Wojciechowice) odbyły się Krajowe Dni Producentów Kapusty Kwaszonej, których organizatorami były firmy Bejo Zaden Poland, PROCAM, Leaf Media przy współudziale firm ADOB, AK A. Koczoski, BASF, FMC, Grupa Producentów Rozsad Krasoń. Gospodarzami tego wydarzenia była rodzina Małkiewiczów i firma Megawita. 

Licznie przybyli na spotkanie w Drygulcu producenci mieli możliwość  zobaczyć okazałą kolekcję kapusty z oferty Bejo, w tym odmiany przeznaczone do kwaszenia. Rozsada kapusty została wyprodukowana przez profesjonalny zakład produkcyjny – Grupę Producentów Rozsad Warzyw Krasoń. Indywidualny program nawożenia i ochrony został opracowany pod okiem specjalistów z firmy PROCAM.

Ciekawym punktem spotkania, cieszącym się dużym zainteresowaniem producentów kapusty, była wizyta w nowoczesnej kwaszarni. Spotkanie kapuściane było okazją do wymiany doświadczeń z producentami, uzyskania fachowych informacji od specjalistów z dziedziny produkcji, ochrony i nawożenia.

Dodatkową atrakcją była degustacja produkowanych przez Rodzinę Małkiewiczów “Serów Sandomierskich od Dziedzica” oraz win z “Winnicy Sandomierskiej”.

W programie Krajowych Dni Producentów Kapusty Kwaszonej była część wykładowa oraz wystawa technologii i maszyn rolniczych.

Prenumerata Warzywa 2024 - baner

Wkrótce więcej informacji wydarzenia przeczytają Państwo na naszym portalu.

Zapraszamy do naszej fotorelacji:

Fot. A. Paradowski, Plantpress

Corteva - Zorvec - baner

suvisio corteva kapusta ochrona

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Najpopularniejsze artykuły

Polecamy

INNE ARTYKUŁY AUTORA

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

tunele przymrozki folia

NEWSLETTER

Warzywniczy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu WARZYWA.pl