Marchwiowe hity [VIDEO]

Firma Rijk Zwaan 13 października zaprezentowała 3 nowe odmiany marchwi: Ymer RZ F1, Hestan RZ F1 oraz Ellis RZ F1 z przeznaczeniem na świeży rynek.

W nowej siedzibie firmy w Witkach pod Warszawą Arkadiusz Lipiński reprezentujący firmę Rijk Zwaan scharakteryzował te odmiany, a następnie zaprosił uczestników spotkania do gospodarstwa państwa Ewy i Grzegorza Mlosek, gdzie marchew była myta, sortowana i pakowana.

Arkadiusz Lipiński i Grzegorz Mlosek

Grzegorz Mlosek od ponad 20 lat zajmuje się produkcją marchwi z przeznaczeniem do długiego przechowywania i do sprzedaży na rynku warzyw świeżych. Działa on w grupie producentów Witagro, która dysponuje odpowiednim zapleczem do przechowywania warzyw. Dzięki temu może dostarczać marchew na świeży rynek od jesieni aż do czerwca. Przygotowanie marchwi do sprzedaży odbywa się w pakowalni, wyposażonej w nowoczesne urządzenia do mycia, sortowania, ważenia i pakowania warzyw. Linia składa się m.in. z kosza przyjęciowego marki Grimme, przenośników i sortowników marki Skals, której dystrybutorem jest firma Ruthenberg Landtechnik, szczotkarki z firmy Wyma, sortownika oraz urządzeń ważących i pakujących w worki foliowe lub raszlowe Upmatic. Ostatnim elementem linii jest paletyzator Octopus Compact, dzięki czemu worki są idealnie równo ułożone na paletach, można je szybko i sprawnie załadować na samochody.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego linii technologicznej w gospodarstwie Ewy i Grzegorza Mlosek:

Related Posts

None found

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności