Najważniejsze szkodniki w uprawie warzyw kapustnych, cz. 1. [Video]

Gościem specjalnym w “Rozmowach o warzywnictwie” jest dr inż. Maria Rogowska, współautorka książki “Choroby i szkodniki warzyw“, która mówi o najważniejszych szkodnikach zagrażających w uprawie warzyw kapustnych.

Właściwe rozpoznawanie szkodników, znajomość ich biologii, ustalenie dokładnych terminów stosowania insektycydów przeciwko szkodnikom pozwoli na zwiększenie skuteczności zabiegów do 90–100% i uzyskanie wysokich plonów dobrej jakości. W ostatnich latach obserwujemy stale zmniejszające się możliwości stosowania środków ochrony roślin, co wynika z braku rejestracji nowych substancji lub wygasaniu terminu rejestracji tych obecnych. Dotyczy to również warzyw kapustnych.

Dr Maria Rogowska “Rozmowach o warzywnictwie” szczegółowo przedstawia najważniejsze gatunki szkodników zagrażających w uprawie warzyw kapustnych. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania pierwszej części wystąpienia naszego gościa specjalnego:

 

Link do drugiego odcinka “Szkodniki warzyw kapustnych” znajdziesz tutaj: https://www.warzywa.pl/warzywa-polowe/szkodniki-zagrazajace-w-uprawie-warzyw-kapustnych-cz-2-video/

 

 

Książkę “Choroby i szkodniki warzyw” autorstwa dr Jana Sobolewskiego i dr Marii Rogowskiej można zakupić w naszym sklepie internetowym. Nie czekaj! Zamów już dziś: KLIKNIJ TUTAJ ? https://www.plantpress.pl/produkt/choroby-i-szkodniki-warzyw/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Wpisz swoje imię
Wpisz treść komentarza

Polityka Prywatności